hakkındaki söylentiler Counter-Strike 2 çıkış tarihi – ve oyunun kendisi – oyunun var olduğunu ve geliştirilmekte olduğunu iddia eden son sızıntıların teşvikiyle çok yaygın. Genellikle bunun büyük bir şüpheyle alınması gerekse de, bu Counter-Strike 2 sızıntılarının inandırıcı olduğuna inanmak için birkaç neden var.

CSGO, bazıları için en iyi PC oyunları arasında sayılabilir, ancak artık on yılı geride bıraktı ve bir süredir önemli bir güncelleme olmadı. Bunun nedeni, en iyi FPS oyunlarının tacını almaya çalışmak için Counter-Strike 2 üzerinde çalışmaları mı? Bu sızıntılara inanılırsa büyük olasılıkla. İşte Counter-Strike 2 çıkış tarihi, sızıntılar, görünümler, haberler ve daha fazlası hakkında bildiğimiz her şey.

Counter-Strike 2 çıkış tarihi spekülasyonu

Son zamanlardaki sızıntılara inanılacak olursa Counter-Strike 2’nin çıkış tarihi 1 Nisan’a kadar gelebilir.

CSGO Source 2 bağlantı noktası söylentileri, bir Nvidia sürücü güncellemesi ve bir son rapor Counter-Strike 2’nin Mart veya Nisan’da piyasaya sürülebileceğini, oyunun bir süredir geliştirilmekte olduğunu ve hatta Valve’ın oyunu test etmek için Seattle’daki merkezlerine CSGO yayıncıları gönderdiğini öne süren içeriden kaynaklara atıfta bulundu.

Nvidia sürücüsündeki yürütülebilir dosyalar, erken testlerin tamamlandığını ve Valve HQ dışında bir kapalı betanın çoktan başladığını gösteriyor. Durum buysa, bir sonraki adım, bildirildiğine göre Mart veya Nisan ayının başlarında açık bir beta olacak.

Counter-Strike 2 haberleri

1 Mart’ta veri madencileri, Nvidia sürücüsünde CSGO2 ve CS2 için destek dosyaları bularak söylentileri körükledi. Daha sonra Counter-Strike 2’nin yolda olduğu haberi ortaya çıktı. Fakat, Gabe Follower’ın bulguları Valve’ın yeni bir oyun değil, eski güzel Kaynak 2 bağlantı noktası üzerinde çalıştığını öne sürüyor.

Gabe Follower, CSGO spagetti kodunu biraz daha derine indirdi ve yaklaşan oyunun mevcut CSGO – 730 ile aynı kimliğe sahip olduğunu keşfetti. Bu, farklı bir sürüm olsa bile Steam’de aynı düğmeyle açılacağı anlamına gelir. CSGO. Valve, ayrı bir oyun olmak yerine, DOTA 2 Reborn’da olduğu gibi yeni bir sürüm çıkarabilir ve daha sonra CSGO ile birleştirebilir.

Counter-Strike 2 ayrıca, oyuncuların zıplamayı bağlamasına ve atlama atışı olarak bilinen eylemleri tek bir tuşa atmasına izin veren çok sevilen bir üçüncü taraf CSGO aracına sahip olabilir. Doğruysa, oyuncular her seferinde oyun içi konsola girmek zorunda kalmayacak.

Counter-Strike 2 çıkış tarihi:

Counter-Strike 2 görünümleri ve pazarı

Source 2’nin ilk fısıltıları ortaya çıktığından beri oyuncular aynı soruyu sordular: Değerli derileri ne olacak? CSGO veri madencileri, Source 2 gecikmesini kazançlı pazara bağladı, çözülmesi imkansız ve yeni motora aktarma zorluğu. Milyonlarca dolar değerinde yığınla cilt verisi var, bu nedenle cilt koleksiyoncularının endişelenmesi doğal.

Ancak sızıntı yapanlar, dış görünümlerin Counter-Strike 2’de güvende olacağından ve aslında eskisinden daha iyi olacağından emin. Source 2 bağlantı noktasıyla yaşam kalitesi ve görsel değişiklikler, oyun içi kozmetiklerde de gerçekleştirilecek, bu da belirgin aşınma ile daha parlak dış görünümler anlamına geliyor. Birleşme gerçekleşirse, CSGO oyuncuları OG görünümlerini iki katına satabilirler. Her durumda, Counter-Strike 2 yalnızca bir Kaynak 2 bağlantı noktasıysa, dış görünümler güvenli olmalıdır.

Counter-Strike 2 lansmanı, Valve yepyeni logosunu tanıttığı anda olabilir: Valve tarafından kullanılan ve Counter-Strike 2'nin lansmanını işaret edebilecek bir logo

Counter Strike 2 yeni logosu

Valve’ın CS2 için yeni bir ticari marka başvurusu yaptığı raporlarından yeni çıkan resmi CSGO Twitter hesabı, oyunun yeni logosunu ortaya çıkarmak için başlığını değiştirdi. Kartal gözlü oyuncular, logoyu tersine çevirirseniz, S’nin şüpheli bir şekilde iki numara gibi göründüğünü fark ettiler. Bu, CS2’nin gerçek olduğunu ve gelecek ay geleceğini doğrulayan yapbozun son parçası mı? Kimse bilmiyor.

Counter-Strike 2 söylentileri

CSGO oyuncularının FACEIT’e çıkışı endişe verici. Oyuncuların yalnızca küçük bir yüzdesi resmi eşleştirmeyi ciddiye alıyor. Counter-Strike 2’yi yaratırken oyuncuyu resmi oyunda tutmak Valve’ın birincil endişesi olacaktır.

Sızıntılar, yeni yorumlamanın üçüncü taraf pugging hizmetlerini gereksiz kılacağını belirtiyor. Oyuncuların FACEIT veya ESEA’yı tercih etmelerinin tek nedeni, çekirdek düzeyindeki hile karşıtı 128 sunucu onay oranıdır; bu, resmi eşleştirmede eksik olan bir şeydir.

Counter-Strike 2, on yıllık hile sorununa bir son vermeli, çünkü yeni oyunda muhtemelen Valorant’ta olduğu gibi Ring 3 anti-cheat bulunacaktır. Bazı CSGO oyuncularına aşırı müdahaleci gelse de, çekirdeğin oyun içinde hile yapmayı engelleme potansiyeli tartışılmaz. Şu anda VAC, yalnızca oyunun motorunun içindeki hileleri izliyor ve bu açıkça pek iyi çalışmıyor. Valve, taban seviyesinde hilecileri ortadan kaldırmak için FACEIT tarafından kullanılan başarılı sisteme benzer şekilde, CSGO için bir çekirdek anti-hile sunmalıdır.

Sunucu tıklama oranı, FACEIT’i çok daha çekici bir seçenek haline getiren bir başka nedendir. Şu anda CSGO, daha yüksek bir rekabet seviyesinde geçerli olmayan 64 tikte oynuyor. Sızıntılara göre Counter-Strike 2, rakibi Valorant gibi 128 sunucuya sahip olacaktı. Counter-Strike 2’nin sahip olacağına dair bazı söylentiler de var. “gıdasız” sunucular.

Çok talep edilen iki özelliğin yanı sıra, bir Kaynak 2 bağlantı noktası yaşam kalitesini büyük ölçüde değiştirecektir. Çimen daha yeşil ve gökyüzü daha parlak olurdu. Tüm bunlar kulağa harika gelse de, bu değişiklikler performansı en üst düzeye çıkarmak için en iyi oyun bilgisayarını gerektirecektir.

Raporlar, Counter-Strike 2’nin hemen köşede olduğunu söylüyor, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçek bilgilere sahip olacağız. O zamana kadar, rekabet gücünüzü geliştirmeniz gerekiyorsa CSGO sıralamaları kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Alternatif olarak, başka bir şey oynamaktan hoşlanıyorsanız, en iyi ücretsiz bilgisayar oyunlarının bir listesine de sahibiz.

oyun-2