Zack Snyder gibi filmlerle tanınan 300 ve dört saatlik “Snyder Cut” Adalet Ligiyakında çıkacak olan Netflix bilim kurgu filminin evreninde geçen bir RPG üzerinde çalışıyor Asi AyPazar günü bir podcast röportajında ​​alay etti.

“Gerçekten iyi vakit geçirdiğim tek şey – ve bunun hakkında konuşmam gerekip gerekmediğini bile bilmiyorum – yaptığımız bu RPG tam anlamıyla çılgınca ve çok sürükleyici ve çok yoğun ve çok büyük,” dedi Snyder bir röportajda Açık İnek Kraliçeleri dijital ses dosyası.

Snyder bunun ötesinde çok fazla detay paylaşmadı ve Asi Ay bağlantı – ne olduğunu bile belirtmiyor tür Bir video oyunu gibi görünse de RPG’nin bir parçası – ancak “nedensel” bir oyun yapmak istemediğinden ve oyunun “gülünç ölçekte” yapılmasını istediğinden bahsetti.

Bu oyunun ne olabileceği hakkında daha fazla şey duymak için beklememiz gerekecek, ama ben şahsen şüpheliyim. “Gülünç ölçek” için planlama yapmak, oyunun çiğneyebileceğinden daha fazlasını ısırması ve umarız geliştirme ekibinin pahasına olmayacağı anlamına gelebilir. Bethesda’nın uzun zamandır beklenen oyununda başka bir büyük yeni bilimkurgu oyunuyla zorlu bir rekabet yaşayabilir. yıldız alanı, kendi başına oldukça gülünç bir ölçekte görünüyor. Dan beri Asi Ay çıkış yapmaz 22 Aralık’a kadarbir oyun için ilginç bir evren olup olmadığını uzunca bir süre bilemeyeceğiz.

Şimdilik, bunun ne kadar iyi olduğunu merak etmemiz gerekecek. Asi Ay oyun olabilir. Yakın vadede bir Snyder düzeltmesi arıyorsanız, her zaman Snyder Cut’ın siyah beyaz versiyonunu tekrar izleyebilirsiniz (yine de şimdi buna dayalı bir oyunun nasıl olacağını merak ediyorum).genel-2