Görünüşe göre CD Projekt’in Ekim 2022’de duyurduğu yeni Witcher oyunlarından biri için değişiklikler yolda. Şirket bugün 20 Mart’ta Boston’daki The Molasses Flood’da geliştirilmekte olan yeni Witcher oyununun “değerlendirmesinden” geçtiğini duyurdu. orijinal konsepte karşı kapsam ve ticari potansiyel”.

Bu değerlendirmeye dayanarak, CD Projekt 10 milyon dolara yakın bir “değer düşüklüğü ödeneği” almaya karar verdi. İçinde düzenleyici dosyalamaCD Projekt Red, bu değer düşüklüğü ödeneğinden kaynaklanan harcamaların değeri 2022 için 33,4 milyon PLN (7,6 milyon USD) ve Ocak ve Şubat 2023 için 9,5 milyon PLN (2,2 milyon USD) olarak gerçekleşti. Bu, 42,9 milyon PLN veya 9,7 $’a çıkıyor milyon USD.

Video oyunu işletme muhabiri Game Over Thirty söz konusu CD Projekt’in buraya taşınması, Project Sirius’un mevcut sürümünün “tamamen hurdaya çıkarılmasını” öneriyor. CD Projekt’ten yapılan açıklamada, şirketin artık “bu proje için yeni bir çerçeve oluşturmak” üzerinde çalışacağı belirtildi.

CD Projekt’in bir sözcüsü GameSpot’a şunları söyledi: “Şu anki odak noktamız, Project Sirius’un CD PROJEKT Group’un stratejisiyle uyumlu olmasını sağlamak. bunların.”

Oyun, Ekim 2022’de bu kod adı altında duyuruldu ve CD Projekt, oyunu hem eski oyunculara hem de yeni gelenlere yönelik The Witcher serisinin yenilikçi bir versiyonu olarak ilan etti. Ekim 2022 itibarıyla ön prodüksiyon aşamasındaydı ve o sırada üzerinde 60’tan fazla kişi çalışıyordu.

The Molasses Flood daha önce Chuck Ragan’ın orijinal müziklerini içeren bir hayatta kalma oyunu olan The Flame in the Flood’u geliştirmişti.

Project Sirius, CD Projekt’in Ekim 2022’de duyurduğu birçok oyundan biriydi. Diğerleri arasında CD Projekt Red’in kendi ürettiği ana hat Witcher oyunlarından oluşan yeni bir üçlemenin yanı sıra kod adı Canis Majoris olan üçüncü taraf bir Witcher oyunu yer alıyordu. Stüdyo ayrıca bir Cyberpunk 2077 devam filmi ve Hadar kod adlı yeni bir IP duyurdu.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1