paul rudd, evangeline lilly, victoria alonso

Victoria Alonso, burada (en sağda) galasında görülüyor. Karınca Adam ve Yaban Arısı Quantumania Paul Rudd ve Evangeline Lilly’nin rol aldığı Marvel, Marvel’dan ayrıldı.
Fotoğraf: Alex J. Berliner/ABPhotos/Disney

A birkaç isim eklendi ilkinden bu yana her bir Marvel Studios filmine, Demir Adam2008’de. Kevin Feige çoğu insanın bildiği biri. Louis D’Esposito bir başkası, ve üçüncüsü Victoria Alonso. Birlikte, bu üç üretici oluşturmak için birlikte çalıştı Marvel Stüdyoları bir tarih yazan canavar. Ancak, şok edici bir olay dönüşünde, Alonso şimdi şirketten ayrıldı.

Hollywood Muhabiri Alonso’nun ayrılış haberini verdi ve süper kahraman stüdyosu için çok büyük bir haber. Alonso, başından beri her bir Marvel Studios filminin ve şovunun yapımcılığını üstlendi. En son unvanı Marvel Studios’ta Fiziksel ve Post Prodüksiyon, Görsel Efektler ve Animasyon Başkanı idi, bu, insanlar film yaparken olan her şeyden onun sorumlu olduğunu söylemenin süslü bir yolu. Ve yine de şimdi, geçen hafta itibariyle, o gitti.

io9, Alonso’nun ayrılmasının arkasında herhangi bir açıklama veya gerekçe olup olmadığını görmek için Marvel’a ulaştı. geri duyduğumuzda veya duyarsak bu gönderiyi güncelleyeceğiz. Ama şu ilgi çekici çıkan bir hatırası var birkaç hafta içinde aradı Olasılık Sizin Süper Gücünüz, Arjantin’de büyüyüp dünyanın en önemli mimarlarından biri olma öyküsünü anlatacak. Hollywood’un en büyük markaları. (BEN, bir kişi için, şimdi onu okumakla daha çok ilgileniyorumbu büyük hareketi neden yaptığını anlarsa diye.)

Bunun olması da ilginç hayal kırıklığı yaratan çıkışından sonra Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, muhtemelen Marvel filmlerinin on yıldan fazla bir süredir oldukları anlık, garantili mega hitler olmadığının ilk gerçek işareti. Bu yüzden ilgi çekici olacak Alonso’nun ayrılışının gerçekten şirkette bir belirsizlik dönemine işaret edip etmediğini veya zamanlamanın tesadüfi olup olmadığını önümüzdeki günlerde duyacağız. Her iki durumda da Marvel Studios, şimdi olduğu ve olduğu haliyle, Victoria Alonso olmadan o hale gelmez. Marvel için büyük bir kayıp ve bundan sonra yapacağı her şey için büyük bir kazanç.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7