Geçen hafta size Apple’ın ikinci nesil AirPod’larının nasıl olduğunu söylediğimizi hatırlayın. Amazon’da 2023’ün en düşük fiyatına mı? Eh, bu artık doğru değil, çünkü Verizon (tüm perakendeciler içinde) Amazon’dan Best Buy’a ve Walmart’a kadar herkesin fiyatını düşürmeyi başardı ve bazılarının bir çifti için 89,99 dolar aldı. bu yazının yazıldığı sırada dünyanın en iyi kablosuz kulaklıkları.

2019’da adlarına eklenmiş 159 dolarlık önerilen fiyatla piyasaya sürülen bu kötü çocuklar, 2021’ler kadar gelişmiş değiller. AirPods 3 veya 2022’nin gürültü önleme özelliği AirPod Pro 2.

Bu nedenle, pek çok perakendeci, geçen yıl bu liste fiyatını kalıcı olarak 129,99 $ ‘a düşürdü ve bugünlerde bunun üzerine 30 dolar tasarruf etmek de kesinlikle zor değil. Ama bir görmek için ek olarak 10 $ kesinti açıkça oldukça nadirdir, bu yüzden Big Red’in en yeni öldürücü anlaşmasının uzun sürmesini gerçekten beklemiyoruz.

Pro olmayan AirPods 2, ticari çıkışlarından tam dört yıl sonra bile şüphesiz popüler olsa da, geçmişte birkaç kez daha yüksek indirimler elde etti ve sınırlı envanterde birden fazla perakendecide Kara Cuma ve Siber Pazartesi 2022’de 79 dolara kadar düştü.
Önümüzdeki aylarda daha da ilerleyecek olan… ileri yaşlarına rağmen, bu promosyonların yakın zamanda geri dönmesi pek olası görünmüyor. Eğer bir hardcore iseniz Bu nedenle, kısıtlı bir bütçeye sahip bir Apple hayranı olarak, özellikle bu tekliften yararlanmak için operatörün abonesi olmanız gerekmediği düşünülürse, fırsatınız varken Verizon’da tetiği çekmek isteyebilirsiniz.

89,99 ABD doları olan AirPods (2. Nesil), aktif gürültü önleme, uzamsal ses veya MagSafe şarj etme özellikleri gibi lüks hiçbir şeye sahip değil, ancak elbette iPhone’larla kusursuz bağlantıdan mükemmel ses kalitesine kadar tüm temel özellikler orada. , sağlam pil ömrü ve bir bütün olarak ses endüstrisinde inkar edilemez bir devrim yaratan kazanan bir tasarım.telefon-1