Tchia, gerçek hayattaki Yeni Kaledonya ada grubundan ilham alan kurgusal adaları keşfederken, saatlerce rahat keşif ve yaratıcı oyun mekaniği sunan oyuncuları baş karakter olarak seçiyor. Yapacak çok şey olmasına rağmen, hepsiyle ilgilenmek zorunda değilsiniz, bu nedenle Tchia’nın dünyasında geçirdiğiniz zaman, ne kadar zaman geçirdiğinize bağlı olarak oldukça büyük ölçüde değişecektir. istek yatırım yapmak Dalmadan önce sizi nelerin beklediğini merak ediyorsanız, size Tchia ile ne kadar zaman geçireceğiniz konusunda bir fikir vereceğiz.

Tchia ne kadar uzun?

Tchia’nın ortalama bir oynanışı yaklaşık sürmelidir 10-12 saat, ana hikayeyi baştan sona görmeyi ve ek öğeler için biraz rastgele keşif yapmayı içerir. Bununla birlikte, temel macerayı tamamlamak, Tchia’yı bu kadar ilgi çekici bir deneyim yapan pek çok şeyi göz ardı ediyor, çünkü bu açık dünya oyunu, çeşitli koleksiyon öğeleri ve zorlukları için kapsamlı bir şekilde keşfedilmek ve çıkarılmak üzere tasarlandı.

Şimdi oynuyor: Tchia – Yolculuğumuz Bölüm 2

Tchia’da %100 tamamlama elde etmek istiyorsanız – ki bu size tüm ödülleri ve başarıları da kazandıracaktır – arasında bir yerde harcamayı bekleyebilirsiniz. 15-20 saat oyun ile. Buna, açık dünyada yüzden fazla koleksiyon parçasının izini sürmek ve tüm kaya istifleme zorluklarını, yarışları ve atış galerilerini tamamlamak gibi şeyler dahildir. Bunu yapmak, oyunun sınırlı hızlı seyahat noktaları nedeniyle bazen biraz sıkıcı gelebilir, ancak rahatlatıcı atmosfer ve soğuk oyun döngüsü bunu bir şekilde telafi etmeye yardımcı olur.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1