T-Mobile aboneleri, taşıyıcıdan her Salı ödül alabilir. T-Mobile Salı günleri müşteri takdir programı, her Salı günü ücretsiz yiyecekler, indirimler ve özel teklifler sunar. Bir T-Mobile abonesiyseniz, haftalık ödüllerinizi almak için telefonunuza T-Mobile Salı günleri uygulamasını yüklemeniz gerekir. Bu olabilir App Store’dan yapıldı bir iPhone sallıyorsanız veya Google Play Store’dan Bir Android ahizeniz varsa.
Bugün, T-Mobile yarın en kısa sürede (tabii ki Salı günü olacak) kullanıma sunulacak bazı yeni ücretsizleri ve teklifleri duyurdu. Örneğin, T-Mobile Dining Rewards adlı programın ilk para iadesi ödül programı yarın başlıyor ve ABD’de Rewards Network ile ortak olan 30.000 katılımcı restoranda her Salı %10 ve diğer tüm günlerde %5 getiri sağlıyor. Tek yapmanız gereken programa bir kredi kartı veya banka kartı bağlamak.
programa katılabilirsiniz bu linke tıklayarak ve e-posta adresinizi yazarak. Taşıyıcıya göre tek yapmanız gereken, siteyi katılımcı restoranları aramak, yemek yemek ve ödeme yapmak (çiğnemeyi unutmayın) için kullanmak ve Salı günleri tüketilen öğünlerde %10 ve %5 geri alacaksınız. haftanın geri kalanında dışarıda yemek yediğinizde. Ve daha kolay olamazdı.

Bir başka yeni T-Mobile Salı günü ödülü, abonelere bir pizza satın alma işlemiyle birlikte ücretsiz bir Little Caesars Crazy Combo veriyor. Bu bedava ürün her hafta mevcuttur ve üzerine parmesan peyniri serpilmiş ve Çılgın Sos ile servis edilen tereyağı ve sarımsak aromalı sekiz çubuk ekmek içerir.

T-Mobile Salı günleri üyeleri ayrıca özelleştirilmiş bir uygulama alabilir. uygulama ile T-Mobile müşterileri bir avatar seçer ve doğum günlerini yazar. Bir üyenin doğum günü olduğunda özel fırsatlar ve teklifler alır. Buna ek olarak, müşteriler, bu tür fırsatlar mevcut olduğunda uyarı almak için en çok sevdikleri anlaşma türlerini seçebilirler.

Ödül programı, abone oldukları kablosuz tarifeye bağlı olarak Metro abonelerine de sunulmaktadır. T-Mobile’ın belirttiği gibi, “Diğer sadakat programları, insanların ödül kazanmak için puan toplamasına, daha uzun süre kalmasına veya çemberin içinden atlamasına neden olurken, Un-carrier, karşılığında hiçbir şey istemeden takdir sunarak kurumsal sadakat programını alt üst etti. Ve programın lansmanından bu yana, müşteriler 1,5 milyar doların üzerinde ücretsiz ürün ve indirim kazandı. Bu, T-Mobile müşterilerinin uygun planlarda, sadece Un-carrier ile birlikte oldukları için, T-Mobile ve Metro için büyük tasarruf anlamına geliyor.”telefon-1