Shah Rukh Khan liderliğindeki pataan çok yakında online olarak izlenebilecek. Bir tweet’te Amazon Prime Video, aksiyon dolu Bollywood gişe rekorları kıran filmin 22 Mart Çarşamba gününden itibaren Hintçe, Tamilce ve Telugu dillerinde platformda izlenebileceğini doğruladı. Film, 25 Ocak’taki sinema galasından 56 gün sonra dijital ev medyasına ulaşıyor ve sürümde bazı silinmiş sahneler yer alabilir. Pathaan, Khan’ın dört yıl içinde ana akım Bollywood’a dönüşünü işaret ediyor ve kariyerinin en çok hasılat yapan filmi.

pataan sahip olmak bildirildiğine göre Rs’yi geçerek küresel gişede 112,3 milyon $ (yaklaşık 928 crore Rs) topladı. Açılış gününde 100 crore işareti. Daha sonra ek Rs ekledi. Rs üzerinde üretmek için her gün 100 crore. Yayınlanmasından bu yana dört gün içinde 400 crore, bu başarıyı yöneten en hızlı Hintçe film oldu. tarafından bildirildiği gibi Bollywood Hungamasıyönetmen Siddharth Anand geçtiğimiz günlerde bir röportajda OTT’nin yaklaşan versiyonunun pataan karakter için bir başlangıç ​​hikayesi görevi gören silinmiş bir sahneyi içerebilir – daha spesifik olarak diniyle ilgili bir soru. Yönetmen Anand, yapımcı Aditya Chopra’nın yanı sıra yazarlar Abbas Tyrewala ve Shridhar Raghavan ile Pathaan’ın ülkesine olan sevgisinin buradaki ana tema olduğunu belirtti.

Yönetmen Anand, “Dördümüz aynı inanç sistemine ve süslediğimiz, üzerinde büyüdüğümüz ve inandığımız aynı filmlere ve inandığımız sinemaya sahibiz. Bunu paylaşıyoruz, aynı duyguyu paylaşıyoruz” dedi. görüşme. “Yani, bir adı olmaması ve aslında Navrang adlı bir tiyatroda bulunması, OTT versiyonunda görebileceğiniz, kurgulanmış olması.”

pataan Hindistan’a yönelik bir terör saldırısını önlemek için tekrar güce çağrılan unvanlı RAW ajanı Feroz Pathaan’ı (Khan) takip ediyor. John Abraham (Attack), bir zamanlar haydut olmadan önce bir RAW ajanı olarak çalışan bir paralı asker grubu Outfit X’in lideri olan düşmanı Jim’i canlandırıyor. Geçmişte Khan’la birçok kez çalışmış olan Deepika Padukone (Chennai Express) filmde ISI ajanı Rubina Mohsin olarak da yer alırken, Dimple Kapadia (Tenet) zorla eski RAW ajanlarını işe alan bir güvenlik biriminin başı olan Nandini Grewal’ı canlandırıyor. emekli. Aynı zamanda IMAX gösterimlerine ek olarak ICE (Sürükleyici Sinema Deneyimi) formatında gösterime giren ilk Hint filmiydi.

pataan şu anda ülke genelinde sinemalarda gösteriliyor ve 22 Mart’ta Amazon Prime Video’da izlenebilecek. Film, Hindistan’da Hintçe, Tamilce ve Telugu dillerinde yayınlanacak.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8