Carl Pei liderliğindeki Nothing, 22 Mart’ta yeni Nothing Ear 2 kulaklığı piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Kulaklıkların LHDC 5.0 codec bileşenini desteklediği ve tere ve suya dayanıklılık için IP54 derecesine sahip olduğu onaylandı. Piyasaya sürülmesinden hemen önce, gerçek anlamda kablosuz stereo (TWS) kulaklıkların iddia edilen çizimleri ve teknik özellikleri Web’de ortaya çıktı. Görüntüler, yaklaşmakta olan ses cihazı için yarı şeffaf bir tasarım öneriyor. Nothing Ear 2, 11,6 mm dinamik sürücüye sahip olabilir ve 40dB’ye kadar uyarlanabilir ANC’ye sahip olduğu söylenir. Tek bir şarjla 36 saate kadar müzik çalma süresi sağladıkları söyleniyor.

Bilinen tipster Paras Guglani (@passionategeekz) tweet attı Nothing Ear 2’nin sözde çizimleri ve teknik özellikleri. Görüntüler, Nothing Ear 1 ile aynı bir tasarıma işaret ediyor. Yarı saydam bir kasa ve gövde ile beyaz bir kaplamaya sahip görünüyorlar. Renderler, gövdeye oyulmuş “Nothing Ear (2)” ifadesini gösterir ve kulaklıkların uçları beyazdır. Gürültü önleyici mikrofon, gövdenin üst kısmında düzenlenmiş olarak görülüyor. Ayrıca kulaklıklarda sol ve sağ tarafları belirtmek için kırmızı ve beyaz noktalar var gibi görünüyor.

Sızıntıya göre, Nothing Ear 2, 11.6mm sürücülerle gelecek. Selefi, Nothing Ear 1, ayrıca 11,6 mm dinamik sürücülere sahiptir. Çift eşleştirme desteği ve 40dB’ye kadar ANC sundukları söyleniyor. Tek bir şarjla 36 saat müzik çalma süresi sundukları söyleniyor. Ayrıca, 10 dakikalık bir şarjın sekiz saate kadar oynatma süresi sunduğu söyleniyor. Bu ayrıntılar geçmiş sızıntılarla uyumludur.

Kulaklıklar, toz ve su geçirmezlik için IP54 derecesine sahip olacak şekilde uçlara sahipken, kasa IP55 derecesine sahip olabilir. Ancak şirketin CEO’su Carl Pei, kulaklıkların IP54 derecesi alacağını daha önce doğrulamıştı.

The Nothing Ear 2’nin 22 Mart’ta 20:30pm IST’de çıkacağı onaylandı. Ayrıca LHDC 5.0 codec bileşenini desteklemekle alay ediliyorlar.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8