Firaxis, Marvel’s Midnight Suns güncellemesi 1.009’u yayınladı ve bu Morbius DLC paketi için! “The Hunger” adlı bu premium (ücretli) DLC, yeni bir karakter, yeni hikaye görevleri ve daha fazlasını sunuyor! Midnight Suns 21 Mart yama notlarındaki yenilikler için okumaya devam edin.

Marvel’s Midnight Suns Güncellemesi 1.009 Yama Notları | Marvel’s Midnight Suns 21 Mart Yama Notları:

Güncelleme: üzerinden Marvel’in Geceyarısı Güneşleri topluluğubugünün yamasında onaylanan düzeltmelerden bazıları şunlardır:

  • Küreler düzeltildi –Öz küreler, Savaş Odası konsol bilgisayarının sağına kaydırıldı. Sonunda onları alabilirsin. (aracılığıyla safaslankalp)
  • Temiz Süpürme düzeltildi (üzerinden wolan1337)

İşte The Hunger DLC’ye dahil olanlar:

  • Yeni İşe Alınabilir Kahraman: Morbius, 11 benzersiz Kahraman Yeteneğine sahip yaşayan bir vampir
  • Yeni Hikaye Görevleri: Zorlu yeni karşılaşmalarda bir dizi yeni düşman türüyle savaşın
  • Yeni Abbey Yükseltmesi: Laboratuvar
  • Morbius için 3 Ek Kahraman Görünümü, 7 Abbey Kıyafeti ve 2 Mayo

Doğrudan basın bülteninden daha fazla bilgi:

Morbius, “Spidermaaaans” görevini tamamladıktan sonra oynanabilir hale gelen ilk hikaye görevi “Weird Science”ı tamamlayarak işe alınır ve Spider-Man, Birinci Perde sırasında Abbey’de maskesini düşürür.

savaşta, morbius tamamen düşmanlara Kanama uygulamak ve ardından bu etkiden daha fazla hasar için yararlanmakla ilgilidir. Kaptan Marvel’e benzer şekilde, birkaç yeteneğini kullanıp ona Blok sağladıktan ve tüm hasar verici yeteneklerinin Kanama uygulamasına neden olduktan sonra bir “Kana Susamışlık” durumuna girebilir. Blade, Zincir yoluyla Kanama yeteneklerini dağıtma konusunda usta olsa da, Morbius daha çok artan tek hedefli hasara odaklanır – ikisini eşleştirmeyi deneyin ve gerçekten birbirlerinden nasıl beslendiklerini görün! Arkadaşlık oluşturmaktan aldığı “A Greater Hunger” Pasifi, Kana Susamışlığı etkinleştirmek için gereken kart miktarını azaltır.

Morbius’un eşsiz Abbey Research projesi laboratuvar bir kahramanın ikincil niteliklerinde kalıcı değişikliklerin satın alınmasına izin verir, ancak bunların her zaman bir değiş tokuşu olacaktır. Laboratuvarı yükseltmek, istatistik seçeneklerinin miktarını ve bunların nadirliğini artırır.

Oynanışla ilgili değişiklikler olup olmadığından henüz bahsedilmedi, ancak daha fazlasını öğrendikten sonra makaleyi yansıtacak şekilde güncelleyeceğiz.oyun-6