Ortalıkta dolaşan çılgınca havalı bir söylenti Yıldız Savaşları topluluk aslında doğru olabilir. Daniel Kwan ve Daniel Scheinert’in, Oscar ödüllü yönetmenler En İyi Resim ödüllü Her Şey Her Yerde Aynı Andayaklaşan Star Wars Disney+ şovunun bir bölümünü yönetti, Yıldız Savaşları: İskelet Ekibi.

Haber ilk olarak sitede çıktı. Tek Çekim Haberleri ve Lucasfilm yorum yapmasa da, haberimiz haberin doğru olduğunu gösteriyor. Görünüşe göre, Daniels o prestijli maçı kazanmadan önce En İyi Yönetmen Oscar’ı (ve ödülleri için birkaç kişi daha) En son film), dizinin bu yılın başlarında çekimleri tamamlayan ilk sezonunun en az bir bölümünü yönettiler. Osuran cesetlerin ve sosisli sandviç parmaklarının uçmasına izin verin!

Çekirdek kadro “Kendilerini galaksinin enginliğinde kaybolmuş bulan ve eve dönüş yolunu bulmaya çalışan dört çocuk”u takip ediyor ve tarafından yaratıldı. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok yönetmen Jon Watts ve Christopher Ford. Jude Law ilan edilen tek yıldız ama biz bunu biliyoruz aynı zaman diliminde gerçekleşir gibi mandaloryalıyani bu şovdaki karakterler diğerlerinin yanı sıra bu şovla da kesişebilir.

Ve bir Daniels bölümünün haberi Yıldız Savaşları şov belki de tüm hafta boyunca duyacağınız en havalı şey, ayrıca merak etmelisiniz, bu yeterli mi? Yoksa doğru mu? Bu adamlar değil artık eğlenceli, ilginç bağımsız yönetmenler. Orada, en iyilerin en iyileri arasındalar. Oscar kazananları. Mega yıldızlar. yapmaları gerekmiyor mu Yıldız Savaşları filmler, diziler değil mi? Öte yandan, bir bölüm Yıldız Savaşları şov, pek çok insanın sevdiği bir evrende oynamanın harika bir yolu ve bunu yapanların listesi son derece etkileyici: Bryce Dallas Howard, Robert Rodriguez, Taika Waititi, Peyton Reed, Deborah Chow, Jon Favreau, liste devam ve devam ediyor.

Bu haber henüz resmi olarak doğrulanmamış olsa da, bir duyuru önümüzdeki ay gelebilir Yıldız Savaşları Kutlama Avrupa7-11 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. Oradan pek çok büyük haber bekliyoruz. Yıldız Savaşları gibi Disney+ şovları Çekirdek kadroama yeni filmler de.

Düzeltme: Bu hikayenin önceki bir versiyonu, Daniels’ın şovun bir bölümünü yönetmeyi henüz tamamlayıp tamamlamadığı belli değildi. Bu güncellendi.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7