Sezon 2 Reloaded, Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2’de 15 Mart’ta yayına girdi ve şimdi veri madencileri, gelecekteki güncellemelerde nelerin geleceğine dair ipuçları için şimdiden oyun dosyalarını karıştırıyor. Bazı sızıntılar, çok talep gören birkaç karakterin nihayet 3. Sezon veya sonrasında oynanabilir operatörler olarak tanıtılacağını öne sürüyor.

Olarak bilinen bir Call of Duty sızıntısı Görev Gücü Sızdıranları 141 Alejandro Vargas, Valeria Garza ve Alex Keller olmak üzere üç operatör için yer tutucuların Season 2 Reloaded güncellemesiyle eklendiğini tweetledi. Görünüşe göre veri madenciliği ortaya çıktı ses hatları ve yükleme ekranı resmi Her üç operatör için.

Yepyeni karakterler olan Alejandro ve Valeria’nın Modern Warfare 2 kampanyasındaki unutulmaz performansları, her ikisini de hayranların hızlı favorisi haline getirdi, bu nedenle çok talep edilen karakterlerin oynanabilir operatör görünümleri olarak gelmesi muhtemelen an meselesiydi.

Bir şeyin önceden reklamı: Modern Warfare 2019’un ana karakterlerinden biri olan Alex Keller, Modern Warfare 2’nin lansman sonrası anlatımında Sezon 2’deki Raid bölümüyle yeniden tanıtıldı, bu yüzden onun bir operatör görünümü olarak geldiğini görmek uygun olacaktır.

Tüm sızıntıların şüpheyle karşılanması gerektiğinden, bu operatörlerin ortaya çıkıp çıkmayacağı veya ne zaman ortaya çıkacağı belirsizdir. Doğruysa, bu görünümler 3. Sezonda veya sonraki bir güncellemede gelebilir.

Şimdiye kadar Activision, Modern Warfare 2 ve Warzone 2 için bir TMNT Shredder operatör paketinin 21 Mart’ta geleceğini resmen duyurdu. Diğer kozmetik öğeler arasında bir silah vinili, bir araç kaplaması ve bir silah tılsımı bulunur.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1