Yeni bir Witcher oyununu dört gözle bekliyorsanız, yakın zamanda oynama ihtimalinizin düşük olduğu en az bir oyun var. Cyberpunk 2077 ve GOG yaratıcısı CDPR, Project Sirius olarak da bilinen Witcher çok oyunculu oyununun tamamen “yeni bir çerçeve” gerektirdiğini söylüyor; gelecek – yine de bizi idare edecek The Witcher 4 çıkış tarihimiz var.

CDPR, Project Sirius’un geliştirilmesi için şimdiye kadar yaklaşık 1 milyon ABD Doları (816.000 GBP) harcandığını, ancak The Witcher çok oyunculu oyununun “kapsamı ve ticari potansiyelini” değerlendirdikten sonra stüdyonun şimdi “yeni bir çerçeve formüle ettiğini” bildirdi. ”

Aynı zamanda hayatta kalma oyunu The Flame in the Flood’u yaratan CDPR’nin Boston merkezli stüdyosu The Molasses Studio tarafından geliştirilen Project Sirius’un yepyeni bir kavramsal çerçevenin yanı sıra bir “bozukluk ödeneği” alacağı bildiriliyor.

CDPR, “Kayıtlı merkezi Varşova’da bulunan CD PROJEKT SA’nın Yönetim Kurulu, Sirius Projesi ile ilgili geliştirme çalışmaları kapsamında yapılan harcamalarla ilgili olarak şirketin defterlerinde bir değer düşüklüğü ödeneği oluşturulmasına ilişkin kararını burada duyurur.”

“Yukarıda bahsedilen karar, Sirius Projesi’nin orijinal konseptinin kapsamı ve ticari potansiyelinin değerlendirilmesinin sonuçlarına ve bu proje için yeni bir çerçeve formüle etmeye yönelik devam eden çalışmalara dayanmaktadır.” CDPR’den yapılan açıklamanın tamamını aşağıda görebilirsiniz:

Project Sirius için bir çıkış penceresi duyurulmamış olsa da, oyun şu anda yeniden değerlendiriliyor ve “yeni bir çerçeve” içindeyse, onu en az birkaç yıl görmemiz pek olası değil. Neyse ki, Cyberpunk 2077 Phantom Liberty çıkış tarihine yaklaşırken, özellikle yeni Cyberpunk 2077 DLC olmak üzere sabırsızlıkla bekleyeceğimiz birçok CDPR oyunumuz var.

Büyük bir Witcher hayranıysanız, diğer en iyi tek oyunculu oyunlara bir göz atın veya belki daha fazla bir şey için… niş, PC’deki en iyi seks oyunları.oyun-2