The Last of Us 2. sezon muhtemelen 2024’ün sonlarında veya 2025’in başlarında gelecek. The Independent’ın bildirdiği gibi başrol oyuncusu Bella Ramsey, The Jonathan Ross şovunda göründü ve muhtemelen “bu yılın sonunda, gelecek yılın başında çekim yapacaklarını” doğruladı. ” Açıklamaları, ortak başrol Pedro Pascal’ın The Last of Us 2. sezonun yapımının 2023’te başlayabileceğini öne sürdüğü önceki iddialarıyla örtüşüyor. HBO şovunun ikinci bölümü, The Last of Us Part II’deki kanlı ve Serinin ortak yaratıcıları Neil Druckmann ve Craig Mazin’in hikayenin oynamasının bir sezondan uzun süreceğini doğruladığı ilk oyunun kutuplaştırıcı devamı.

Ramsey, “Biraz zaman alacak,” dedi. röportaj. “Sanırım muhtemelen bu yılın sonunda, önümüzdeki yılın başında çekim yapacağız. Yani, muhtemelen 2024’ün sonu, 2025’in başları olacak.” The Last of Us Part II’nin ilkinden çok daha uzun bir oyun olması ve hikayeyi yönlendiren acımasız aksiyon sekansları içermesi nedeniyle, hikayenin daha küçük parçalara bölünmesi ve birden fazla sezona yayılması mantıklı. ile yapılan bir röportajda GQ, Mazin, yayın 3. sezonla bitip bitmeyeceğini doğrulamakta yetersiz kaldı ve bu da daha uzun, daha ayrıntılı bir uyarlama olasılığını öne sürdü. Ayrıca, HBO’nun franchise’ı mümkün olduğunca sağmak istediği anlamına da gelebilir. Bu noktada kim bilir? Ancak Mazin, The Last of Us 2. sezonda, ekrandaki enfekte sayısı ve hayranların ilk sezondan şikayet ettiği aksiyon setleriyle ilgili bazı “ilginç şeyler” sözü verdi.

The Last of Us 1. Sezon İncelemesi

Bu haftanın başlarında, Druckmann ayrıca bir çekici sıkıca tutan kaslı bir ön kolun yer aldığı bir poster tweetledi ve “Bu gece HBO’da TLoU yok. Ama 2. Sezon zaten yolda! Dayan ve hayatta kal!” Resim, The Last of Us Part II’de çok önemli bir karakter olan ve oldukça şiddetli bir giriş yapan ve oyunda Ellie ve Joel’in yanında oynanabilir bir karakter olarak yer alan Abby Anderson için bir alay konusu. The Last of Us Part II’nin hikayesi, geri dönüşler ve değişen bakış açıları aracılığıyla doğrusal olmayan bir şekilde sunulur. İçerik oluşturucuların dizide bu tür bir hikaye anlatımını nasıl uygulamayı planladıkları belli değil, ancak Mazin her şeyi planladığını ve bazı örneklerin yeni bir izleyici kitlesine uyacak şekilde tamamen tersine çevrilebileceğini iddia ediyor. “Farklı olacak şeyler olacak ve aynı olacak şeyler olacak. Eklenecek, zenginleştirilecek şeyler var” dedi. “Hedefimiz tam olarak ilk sezondakiyle aynı, yani hayranları mutlu eden bir gösteri sunmak.”

The Last of Us 2. sezonda Pascal ve Ramsey, sırasıyla Joel ve Ellie rollerini yeniden canlandıracak. Druckmann ayrıca, Ramsey’i yeniden canlandırmayı düşüneceği tek zamanın, rolü oynamaya devam etmek istememesi olduğunu iddia etmişti. Druckmann, “Bella’ya sahip olduğumuz için son derece şanslıyız… ve Bella’yı yeniden canlandırmayı düşünmemizin tek yolu, ‘Artık sizinle çalışmak istemiyorum çocuklar’ demesidir” dedi. Sarma, bu aydan daha erken. “Ve o zaman bile ona bunu vereceğimizden emin değiliz. Onu bu sezon geri dönmesi için zorlayabiliriz.” Gabriel Luna’nın Joel’in kardeşi Tommy olarak, Rutina Wesley’nin ise karısı Maria olarak geri dönmesi bekleniyor.

The Last of Us 2. sezon, 2024’ün sonlarında veya 2025’in başlarında yayınlanacak.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8