Çinli Transsion Holding’in sahibi olduğu marka Infinix, Infinix Hot serisinin son modelini 27 Mart’ta Hindistan’da piyasaya sürecek. Infinix Hot 30i’nin 16 GB’a kadar RAM ve her lens için ayrı dairesel modüller ve LED flaş için bir tane daha içeren çift arka kamera kurulumu ile piyasaya sürüleceği onaylandı. En az üç renk seçeneğiyle sunulacağı onaylanan telefon, resmi çizimlere göre deri kaplamaya da sahip olacak. Yeni bir sızıntı, modelin dinamik tasarımlı bir cam varyantında da bulunacağını gösteriyor. Sızıntı ayrıca yaklaşan akıllı telefonun temel özelliklerine de işaret ediyor.

Hindistan’da Infinix Hot 30i fiyatı (beklenen)

göre bir cıvıldamak Tipster Piyush Bhasarkar (@TechKard) Infinix, Hot serisinin en son modelini Rs civarında bir fiyatla piyasaya sürecek. 10.000. Infinix Hot 30i’nin 8 GB fiziksel RAM ve 8 GB sanal RAM ile 16 GB RAM’e sahip olduğu onaylandı. 128 GB dahili depolama ile geleceği tahmin ediliyor.

Akıllı telefonun 27 Mart’ta Hindistan’da en az üç renk çeşidiyle piyasaya sürüleceği onaylandı – Elmas Beyazı, Buzul Mavisi ve Ayna Siyahı. Cihazın bazı resmi çizimleri, telefonun deri kaplamalı olarak sunulacağını öne sürüyor, ancak resmi sürümdeki modellerle birlikte görseller sızdırıldı. Tanıtım ve resmi Açılış sayfası modelin dinamik tasarımlı cam kaplamada da bulunabileceğini düşündürmektedir.

Infinix Hot 30i özellikleri, özellikleri (beklenen)

Sızıntıya göre, yaklaşmakta olan akıllı telefonun 90 Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç HD+ ekrana sahip olması ve 5000 nite kadar tepe parlaklık sunması bekleniyor. Telefonun 16 GB RAM’e kadar MediaTek Helio G37 yonga setinden güç alacağı söyleniyor.

Optik açısından resmi tasarım, Infinix Hot 30i için bir LED flaş ünitesi ile birlikte çift arka kamera ünitesini onaylıyor. Sızıntı, Infinix Hot 30i’nin 50 megapiksel çift Al sensörüne ve 5 megapiksel özçekim kamerasına sahip olacağını gösteriyor.

Sızıntıya göre Infinix Hot 30i’nin 5.000 mAh bataryaya sahip olması ve bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olması bekleniyor. Ayrıca güvenlik için yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip olduğu söyleniyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8