Daha rahat bir oyun deneyimi isteyenler için üç ‘kolay’ zorluk modu içeren resmi olmayan bir Dark Souls 3 Kolay Mod modu yayınlandı.

Bazıları, Dark Souls 3’ün daha yönetilebilir Dark Souls taksitleri arasında olduğunu düşünüyor, ancak işleri daha ‘kolay’ almak isteyenler için artık bu ilginç yeni mod mod yapımcısı ‘Zethras’tan. Yukarıda bahsedildiği gibi mod paketi, kolay zorluk, çok kolay ve ultra kolay olmak üzere üç zorluk ayarı içerir. Her ön ayar Ruh kazanımını, alınan hasarı ve hasar çıktısını buna göre değiştirecektir. Ön ayarlar aşağıdaki gibidir:

Kolay: +%25 ruh kazancı, -%25 alınan hasar, +%25 verilen hasar
Çok kolay: +%50 ruh kazanımı, -%50 alınan hasar, +%50 verilen hasar
Ultra Kolay: +%75 ruh kazancı, -%75 alınan hasar, +%75 verilen hasar

Mod yapımcısı, “Yukarıdaki tüm değişiklikler, ana oyunun aynı dengesini koruyarak her NG döngüsüne taşındı” diye açıklıyor. “Başka bir deyişle, bir düşman bir kılıç darbesiyle 100 hasar verdiyse ve ölürken 1000 ruh verdiyse, 200 hasar verdiyse ve NG+’da 2000 ruh verdiyse, diyelim ki bu modun ultra kolay sürümünü kullanırsanız, anlamına gelir. aynı düşman standart oyunda 25 hasar verecek ve 1750 ruh verecek ve NG+’da ölüm üzerine verilen 3500 ruhla 50 hasar verecek. Aynısı NG+2 için de geçerli.”

Bu cevheri daha rahat bir şekilde yeniden deneyimlemek isteyenler veya FromSoftware’in 2016 oyununa zorluk nedeniyle giremeyenler için ilginç bir mod.

Bu modu denemek isteyen Dark Souls 3 PC oyuncuları Nexusmods’tan indirebilir. Her zaman olduğu gibi, bu modu kullanmadan önce sağlanan kurulum talimatlarını uyguladığınızdan emin olun.

Dark Souls 3 şu anda PC ve konsollar için dünya çapında mevcut. Oyunu piyasaya sürüldüğünde gözden geçirdik ve zorluğunu, harika atmosferini ve geliştirilmiş görsellerini övdük. Dave Aubrey 2016’da “Lords of Cinder ile buluşmak için Lothric’teki yolculuğum beni unutulmaz manzaralardan geçirdi ve tek düşünebildiğim başka bir koridordan geçmek, başka bir şenlik ateşi aramak olduğu birkaç uykusuz geceyle sonuçlandı”, diye yazmıştı Dave Aubrey 2016’da gözden geçirmek. “Bu, yerleşik Souls hayranlarının kaçıramayacaklarını zaten bildikleri bir deneyim, Dark Souls’u merak edenler ve tüm bu abartıların ne hakkında olduğunu keşfetmeye hevesli olanlar için ise bu mükemmel bir başlangıç ​​noktası. Herkesin favori Souls oyunu olmayabilir. , ama sadece benim olabilir ve Dark Souls III’ün 2016’da birkaç Yılın Oyunu listesine hakim olacağını garanti edebilirim.”

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17