Google harika Piksel 7 ve 7 Pro, Apple ve Samsung’un rakip telefonlarından zaten çok daha ucuzdu ve şu anda daha da uygun fiyatlı.

Pixel akıllı telefonlar her zaman hesaplamalı fotoğrafçılık özellikleri ve sorunsuz Android deneyimi ile biliniyordu. Şirket şimdi akıllı telefon formülünü bir nevi mükemmelleştirdi. Pixel 7 serisi kendine özgü, birinci sınıf bir tasarıma sahiptir ve telefonlarda şirket içi Tensor G2 çip bulunur.

G2, günlük görevler için yeterli güce sahiptir ve zorlu oyunların üstesinden kolayca gelebilir. Yine de gerçekten hardcore oyuncular için değil. Bunun yerine çip, yapay zekanın yardımıyla günlük görevleri daha kolay ve hızlı hale getirmeyi amaçlıyor.

Uygulamalar sorunsuz açılır ve kapanır. Telefonlar, sesli komutları anlamada ve aramalar sırasında arka plandaki sesleri filtrelemede çok iyidir. Çip ayrıca, telefonların bulanık görüntüleri keskinleştirmesine ve istenmeyen nesneleri kaldırmasına olanak tanır.

Pixel 7, standart yenileme hızı olan 90 Hz’den daha yüksek olan 6,3 inç AMOLED ekrana sahiptir. Pixel 7 Pro, daha büyük 120Hz 6,7 inç ekrana sahiptir.

Pixel 7’de 50MP ana kamera ve 12MP ultra geniş kamera bulunur. Bu fiyat aralığındaki başka hiçbir telefon Pixel 7’nin kamerasıyla boy ölçüşemez. Aslında, piyasadaki bazı profesyonel kameralardan bile daha iyi bir iş çıkarıyor. Düşük ışıkta görüntüler de net ve çok parlaktır.

Pixel 7 Pro, aynı 50MP ana kameraya sahiptir, ancak daha iyi yakın plan çekimler yapmasına olanak tanıyan daha gelişmiş bir ultra geniş kameraya ve 5x yakınlaştırmalı 48MP telefoto kameraya sahiptir.

Diğer dikkate değer özellikler arasında yeterli pil ömrü ve beş yıllık yazılım güncellemeleri yer alır. Temel olarak, eğer istersen Birinci sınıf amiral gemisi telefonları çok makul bir fiyata, Pixel 7 ikilisinden daha iyisini yapamazsınız.

Genellikle 599 dolardan satılan Pixel 7, Best Buy’da 349 dolardan satılıyor. Bu saçma sapan iyi bir fiyat ve 250 dolarlık indirim onu ​​her zamankinden daha ucuz hale getiriyor. Best Buy, bugün telefonu etkinleştirmenize ihtiyaç duyacak ve yapmak istediğiniz bir şey değilse, onu 449 dolara satan Amazon’dan alabilirsiniz.

Best Buy ayrıca Pixel 7 Pro’da cömert bir indirim yaptı ve 899 $ yerine 599 $’a satıyor, bu da 300 $ tasarruf edeceğiniz anlamına geliyor. Amazon, telefonu 150 $ indirimle satıyor.

Fırsatların ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bu yüzden hızlı hareket etmek ve fırsatınız varken bu harika fiyatları almak en iyisidir.telefon-1