WoW Dragonflight yama 10.1’de keşfedilecek çok şey olsa da, görevlerle dolu yepyeni bir bölge ve ortaya çıkarılacak daha fazlası da dahil olmak üzere, en iyi eklemelerinden biri ejderha şapkalarının ortaya çıkması sayesinde daha da iyi hale geldi. Bu doğru, Blizzard’ın uzun süredir devam eden fantezi MMORPG’si artık sevimli yeni WoW köstebekleri Niffen ile arkadaş olarak ejderha sürme binek miğferi özelleştirmelerinin kilidini açmanıza izin verecek.

Loamm Niffen’in ünlü ödülleri, size koku bazlı yaratıklarla arkadaş olmanız için pek çok neden vererek, onlar için çok şey sunuyor. Salyangoz Yarışı, yeni bir Morsel Sniffer bineği, çok sayıda öğe yükseltme malzemesi ve hatta gıpta ile bakılan “kokan” unvanla kendinizi markalama seçeneği bile var. Ancak benim kişisel favorim, ejderha sürme arkadaşlarınız için drake miğferleri.

WoW dragonriding bineğinizin miğferini özelleştirme seçeneği WoW Dragonflight’ın piyasaya sürülmesinden bu yana görülebilir, ancak şimdi WoW 10.1 yaması (üzerinden vay canına). Mevcut zırh setleriyle güzel bir şekilde eşleşen farklı ejderha sürme binekleri için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler var.

Niffen fraksiyonu ile ünlü 19. seviyeye ulaşarak WoW Dragonflight’ta ejderha sürme binek miğferi özelleştirmelerinin kilidini açabilirsiniz. Dragonriding, Dragonflight’ın belki de en iyi bölümlerinden biridir, bu yüzden, Dragon Isles’da uçarken güzel yüzlerine hiçbir şeyin tokat atmamasını sağlamak için sadık yoldaşlarımızın biraz daha sağlam bir baş koruması alacaklarını görmekten çok memnunum.

Henüz dalmaya başlamadıysanız, en son WoW genişlemesinden neler yaptığımızı keşfetmek için WoW Dragonflight incelememize bakın. Oynayanlarınız, 2023’te Dragonflight için en iyi WoW eklentilerini ve şu anda World of Warcraft’ta oynanabilecek en iyi sınıfları içeren WoW Dragonflight katman listemizi kontrol etmek isteyeceklerdir.

Cliffside Wylderdrake fotoğraf kaynağı: Wowhead.oyun-2