Vivo X90 Pro, coşkulu fotoğrafçılığa izin veren modern bir cihazdır. Zaprojektowany, 13 Mart’ta trafi do produkcijuzh’da ZEISS ile ortak oldu. Şimdiye kadarki en büyük jak, 1-calowy ana aparat, mogojid podczas fotografowania.

Bu, kullanıcının fotoğraf çekimlerinde akıllı sonuçlara ulaşmasını garanti eden en iyi örnek vivo X90 Pro modelini sunar. ZEISS ile olan işbirliğimiz sayesinde, yeni vivo modelini çeşitli yenilikçi çözümlerle birlikte kullanabildik, yüksek kaliteli tasarım. Selefi Polonya ve Avrupa pazarlarında son derece iyi karşılandı ve önemli medya tarafından en iyi mobil fotoğrafçılık cihazlarından biri olarak kabul edildi ve ayrıca Flagowka Roku 2022’ye dahil edildi.Vivo Kıdemli Pazara Giriş Müdürü Michał Opłocki’yi vurguluyor.

Model X90 Pro, liczne udoskonalenia, znachno rozszerzające zakres mogovije w obrazowaniu mobilnym ile donatılmıştır. Yenilikçi, 1 inçlik matrycy 50 megapiksellowego ZEISS (IMX989). Mozliwości vivo X90 Pro, IMX758 sensörü veya 50MP çözünürlüğü ve 12MP çözünürlüğü ile donatılmış küçük boyutlu bir portre çekimine sahiptir.

Profesyoneller ZEISS’ta geniş çaplı araştırmalar yapıyor

X90 Pro iki kolej modeli, mobil cihazların lider fotoğraf galerisini güçlendiriyor. Nowy akıllı telefon zaopatrzono w liczne innowacje optieczne stabilizacji obrazu (OIS). Parlamayı azaltan ve görüntünün efekti bulanıklaştırmadan minimum ışık saçılmasıyla alınmasını mümkün kılan ZEISS T*’yi kullanın. Technologia ZEISS, osłábego osłudzenia’da kullanımı kolaylaştırır.

Kolejnym innovativnym komponentem nowego smartphonea jest autorski chip vivo do przetwarzaniya obrazu – V2. Özel projelendirme algoritması AI pozwala w przystępny pozłowy pozłowie śłytne efekty görsel nawet with trudnych warunkach.

İdeal bir gece uykusu için ideal

Vivo ve ZEISS arasındaki yakın işbirliği, her iki alandan da deneyim sinerjisine izin verdi: Akıllı telefon üretimi, optoelektronik ve optoelektronik ürünler, şimdi yeni teknolojiler, profesyoneller ve yeni teknolojiler. X90 Pro’nun birleşik bileşenleri, 4K HDR’li büyük ekranlı cihazlara sahip olabilir. Akıllı telefon, nesnel nesnelerle ve kablosuz ağlarla hareket eder, çünkü yapay zeka gece görüşü, temel sinema sahnelerini görüntülemeye çalışır. Autorskie soczewkifirmy ZEISS, parlak modül aparatını kullanarak, portre çizmek için özel olarak tasarlanmıştır. X90 Pro, orijinal olarak orijinal fotoğraf çekmeyi deneyin, böylece kamerayı ayarlamak için panujących zażnych uzzynych lub uzyskanie ciekawych efektów vizualnych. Efekt minyatür ZEISS’i kullanma, Tilt-Shift kalemiyle yaratıcı bir şekilde pozlama yapmayı kolaylaştırır.

Muhtemel bileşen bileşenleri, güvenlik önlemlerini garanti eder

Profesyonel, X90 Pro’yu kullanmak için tasarlanmış profesyonel. Model ayrıca iki güçlü yonga seti ile donatılmıştı – yazarın çipi vivo V2 ve amiral gemisi MediaTek Dimensity 9200. 120 Hz yenileme hızına sahip yenilikçi AMOLED ekranla bağlantılı olarak, yeni vivo jest w stanie dorstikić realistycznych modeli aplikeler için nawet najbardijze wymajających podczas korzystania z nawet . gier mobilnych.

X serisinin yeni modelinin donanımı ayrıca, pili yaklaşık 8 dakikada %50’ye kadar şarj etmenizi sağlayan hızlı şarj 120W FlashCharge ile 4870 mAh kapasiteli son derece dayanıklı bir pil içerir. Akıllı telefon aynı zamanda 29 dakika ile %100’lük bir zbalansowany tryb ładąą o veścią do sahiptir. W trosce o zdrowie użytkoy, wymaranach 6.78 ekranı, yenilikçi malzeme Q9’dan yapılmıştır ve 2160 Hz’e kadar geniş darbeleri modüle etme teknolojisi ile donatılmıştır; bu, gelişmiş görüş koruması sağlar.

Model X90 Pro, 13 Mart’tan itibaren satışa sunuluyor

vivo X90 Pro, Polonya’da 12 GB RAM veya 256 GB ROM yapılandırmasıyla mevcuttur. Media Expert, MediaMarkt, Neonet, RTV Euro AGD oraz x-kom w sugerowanej cenie 5999 PLN.

W ramach teklif prömiyer müşteri modeli vivo X90 Pro, 50W güç kaynağı TWS 2 ANC.

Firma vivo znana jest z düzenli olarak wprowadzania sistemawicznych systemowych. X90 Pro’nun kullanımı, Android’in daha hızlı yüklenmesini sağlamak için yavaş yavaş ya da yavaş yavaş optimize edilmiş bir değişiklik yapmak için daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. vivo X90 Pro, güvenli bir şekilde çalışmanızı sağlar. X90 Pro’nun resmi üretim kanałów’u, bölge garantisi, garanti alanı ve otomatik hizmet sağlayıcıları ile doğal X90 Pro’yu zakupią vivo X90 Pro’yu kullananlar, yani tylko w kraju zakupu, ale tąże w innych krajach ve bölge.

Görsellerdeki kaynak materyal: FleishmanHillardgenel-22