Her ne sebeple olursa olsun, katlanabilir akıllı telefonların atası olarak Samsung, yalnızca katlanabilir akıllı telefonların yükselişte olduğunu değil, aynı zamanda cep dostu kapaklı tasarımın sahip olduğu açık ara en başarılı biçim faktörü olduğunu da kamuoyuna duyuran ilk üretici oldu. Bakın, birdenbire herkes katlanır bir katlanabilir inşa ediyor. En son Oppo, şu anda Antoine tarafından test edilen Find N2 Flip ile. Şimdi bir Geekbench veritabanı girişinde tespit edilen X Flip adlı bir Vivo da öyle.

Vivo X Flip, Geekbench testinde kendini gösteriyor

Eski bir BBK yan kuruluşu olan Vivo, katlanabilir akıllı telefonlar söz konusu olduğunda tamamen deneyimsiz değil. Aslında geçen yıl başka bir editör ekibinin bayrağı altında Vivo X Fold’u kapsamlı bir şekilde test etmeme izin verildi. Ve Çinli üretici biraz fiyat hassasiyetinden yoksun olsa da ürünler her zaman üst ligde yer alıyor. Özellikle kamera konusunda, Alman Carl Zeiss AG ile işbirliği bir reklam filan değil, yakın bir deneyim alışverişine dayanıyor. Bu bağlamda fark edildi: NextPit editör ekibinde şimdiden bir Vivo X90 Pro+ beni bekliyor. Bunun şu anda en iyi kameralı akıllı telefon olması gerekiyor, ancak yalnızca Çin’den ithal olarak mevcut.

Şimdi ise Samsung ile yakın çalışan Çinli üretici, Snapdragon 8 Gen 2 (çip ile ilk katlanabilir) ile birlikte Vivo X Fold 2’yi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Vivo X Flip’i de sunmak istiyor. Ve evet, Samsung’dan “Çalınan” “Flip” adı yine kapaklı bir tasarımda katlanan bir katlamayı gösterir.

Tam olarak bu şimdiydi “GSMArena“V2256A model numaralı bir Geekbench veritabanı girişinde. Tek çekirdekte 1.695 puan ve çok çekirdek puanında 4.338 puan veriyor. Her şey en son Snapdragon 8 Gen 2 tarafından değil, bir Snapdragon 8+ Gen 1 tarafından üretiliyor. Gibi Giriş, tipster tarafından sağlanan bilgilere de karşılık gelen 12 GB RAM’den bahsediyor “Dijital sohbet istasyonuElbette onun bizim için daha fazla teknik verisi var.

Vivo X Flip'in taslağı

Vivo X Flip böyle mi görünüyor? / © Sina Weibo | NextPit tarafından düzenle

Diğer şeylerin yanı sıra, burada 2.400 x 1.080 piksel (FHD+) çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip dahili ve katlanabilir 6,8 inç AMOLED ekrandan bahsediliyor. Pilin kapasitesi 4.400 mAh olarak belirtilmiş ve bu, mevcut az miktarda alan göz önüne alındığında oldukça iyi. Bu 44 watt ile şarj edilmelidir.

Sızdıran, kamera hakkında da açıklamalarda bulundu: Sony’den 50 MP IMX866 ve 12 MP IMX663 sensörü ile belirtilen tipik bir çift ana kamera duyduğunu iddia ediyor. Vivo’nun Zeiss ile yaptığı iş birliğini yine buraya dahil edeceğini düşünüyorum.

Peki bu güneşli hafta sonu katlanır katlanabilirler hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca yavaş yavaş bunun sizin için veya arkadaş çevreniz için bir şey olup olmayacağını mı düşünüyorsunuz? Yorum bölümü gönderileriniz için aç!genel-27