March Madness 2023 şu anda devam ediyor ve oyunları yakalamak için yeni bir OLED TV arıyorsanız, bu hafta sonu harekete geçme zamanı. OLED TV’ler şu anda 599 dolardan satılıyor ve bu, bu yıl şimdiye kadar herhangi bir OLED TV için gördüğümüz en düşük fiyat. (Karşılaştırıldığında, geçen tatil sezonunda 569 dolara düştüler).

Özellikle Best Buy, LG, Samsung ve Sony’nin OLED’lerinde agresif anlaşmalarla başı çekiyor. (Daha fazla fırsat için bu hafta sonu Best Buy 3 günlük indirimi kılavuzumuza göz atmayı unutmayın).

Geçen yılın sonlarında bir OLED TV satın aldım ve birkaç aylık kullanımdan sonra, OLED’e geçtiğinizde bir daha asla geri dönmek istemeyeceğinizi söyleyebilirim. Bununla birlikte, OLED’lerin çoğu 4K TV’den daha pahalı olduğunu ve herkesin bir tane için bütçesi olmayabileceğini biliyorum. Bu yüzden, şu anda mevcut olan en iyi TV fırsatlarını tarıyorum ve dikkate değer olduğunu düşündüğüm anlaşmaları tek tek seçiyorum.

Hangi OLED TV’yi alacağınızdan emin değil misiniz? 2023’ün en iyi OLED TV’lerine yönelik rehberimize göz atın. Ayrıca March Madness’i nasıl izleyeceğiniz ve onu izlemek için en iyi kablolu TV alternatifleri hakkındaki rehberimize göz atın.

March Madness için en iyi 5 OLED TV fırsatı

Tom’s Guide’dan daha fazlasıgenel-26