Diablo 4, şeytani orduları alt eden yalnız bir kurt olarak kendi başınıza saldırmanıza izin verir. Yine de, bunun çevrimiçi bir oyun olduğu göz önüne alındığında, zaman zaman diğer oyuncuları görebilirsiniz. Doğal olarak, daha kalıcı bir gruba sahip olmak mümkündür. Klanlar oluşturmanıza veya Klanlara katılmanıza yardımcı olacak Diablo 4 kılavuzumuz burada.

Diablo 4’te Klan Kurmak veya Klana Katılmak

Menü açılarak Diablo 4 Clan sistemine erişilebilir. Bir Klana katılmak istiyorsanız, aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Grubunuzu oluşturduktan sonra değiştiremeyeceğiniz bir Klan adı ve etiketi girin.
  • İnsanların loncanızın ne hakkında olduğunu ve birincil dili bilmesi için bir Klan açıklaması da ekleyebilirsiniz.
  • Son olarak, Basit Eğlence, Hardcore, PvE, PvP, Seviye Atlama ve Sosyal gibi çeşitli etiketler arasından seçim yapabilirsiniz.

Bir Diablo 4 Klanına katılmayı planlıyorsanız, zaten oynayan arkadaşlarınız varsa daha iyi olabilir. Bu durumda, adı arama kutusuna girebilirsiniz. Ancak, rastgele bir lonca arıyorsanız, dil ve etiketler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu, fazladan yeri olanların (149 üye ve altı) bir listesini getirir ve onlara katılmak için istek gönderebilirsiniz.

Dil ve etiketlere göre listelenecek Klan türlerini seçin.

Yine de, 80 veya daha fazla üyesi olanlara katılmanın daha zor olabileceğini söylemeye gerek yok. Bunun nedeni, bu Klanların listenin başında veya yakınında görünmesi ve muhtemelen diğer oyuncuların etrafa bakarken onlara tıklamasına neden olmasıdır. Bir Klanın halihazırda bekleyen çok fazla isteği varsa, kendi isteklerinizi gönderemezsiniz. Bu nedenle, önerimiz daha az oyuncuya sahip olanları aramak olacaktır.

Her neyse, Diablo 4 Clan sistemi, Sanctuary dünyasını keşfederken keşfedeceğiniz temel özelliklerden sadece biri. Daha fazla bilgi edinmek için Kyovashad şehir/merkez rehberimize göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1