Diablo 4’teki kahraman sınıflarından biri, ateş, buz ve şimşek kullanabilen geleneksel bir büyücü olan Büyücü’dür. Düzinelerce yetenekle, hangilerinin ilerleme için uygun olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. İşte kampanya için en iyi becerileri seçmenize yardımcı olacak Diablo 4 Sorcerer seviye atlama oluşturma kılavuzumuz.

Beta için Diablo 4 Sorcerer seviyelendirme derlemesi

Diablo 4 Sorcerer seviyelendirme yapısı, ortadan kaldırmanız gereken sayısız düşman çetesi nedeniyle öncelikle etki alanına (AoE) odaklanır. Ayrıca, oyunun beta aşamasında olduğumuz için karakterlerin seviyesi en fazla 25’tir. Ayrıca, her bir yeteneğin daha ayrıntılı açıklaması için aktif beceriler, yetenekler/pasifler ve Efsun ile ilgili Büyücü incelemelerimizi ziyaret edebilirsiniz. tamirci.

Kıvılcım ve Zincir Şimşeği gibi şok büyüleri, Çatırdayan Enerji ile birleştiğinde çok ihtiyaç duyulan AoE öldürme gücü sağlar.

Temel: Kıvılcım (Titreşen) – Kıvılcım, diğer düşmanlardan kolayca sekebilen, spam yapılabilir büyünüzdür. Aynı zamanda Çatırdayan Enerji, karakterinizden şimşek çakarak yakındaki düşmanlara çarpmasına neden olan küçük küreler üretmenin bir yoludur.

Çekirdek: Zincir Yıldırım (Yıkıcı) – Chain Lightning, Crackling Energy’yi de tetikleyebilen kritik vuruşlarla düşmanlardan ve karakterinizden geri seker.

Savunma: Frost Nova (Mistik) – Frost Nova, önemli bir kalabalık kontrol büyüsü olduğu için Diablo 4 Sorcerer tesviye yapısı için idealdir. Düşmanlar sadece donmakla kalmayacak, aynı zamanda savunmasız hale gelecekler (yani, daha fazla hasar alacaklar).

Çağrışım: Hydra (Çağrılan) – Hidra, otomatik kule gibi hareket eden bir yaratık olduğu için yere serebileceğiniz bir şeydir. Düşmanları hızla vuracak ve kritik vuruşlarınız da kritik şansını artıracaktır.

Ustalık: Meteor (Büyücü) – Meteor, Enhanced varyantı tarafından daha da iyi hale getirilen devasa bir AoE yarıçapına sahiptir. Bununla birlikte, üç veya daha fazla düşmana vurmak, başka bir Meteor’un düşmesi için bir şans verir.

Ulti: Derin Dondurma – Deep Freeze, karakterinizi dört saniyeliğine bağışık hale getirdiği için acil durum düğmeniz gibi davranır. Ayrıca, ek hasar verecek, soğutma etkisi yaratacak ve süre dolduğunda bir patlamaya neden olacaksınız.

Hidra, düşmanları ateşli mermilerle yağdıracak ve bunun için endişelenmenize bile gerek yok.
Hidra, düşmanları ateşli mermilerle yağdıracak ve bunun için endişelenmenize bile gerek yok.

Pasifler:

  • Elemental Uyum – Bu çoğunlukla Frost Nova’nın (veya seçtiğiniz diğer herhangi bir Savunma becerisinin) bekleme süresini sıfırlamak içindir.
  • Glass Cannon – Karşılığında daha fazla hasar almanıza rağmen ekstra DPS için başka bir uygun seçenek.
  • Statik Deşarj – Bu, Şok becerileriniz kritik olduğunda Çatırdayan Enerjinin oluşma şansını artırır.

Büyü:

  • Fireball – Bir düşmanı herhangi bir beceriyle öldürmek onların patlamasına neden olur; bu Ateş Topu, hasarının %50’sine neden olur.
    • Kısacası, her öldürme bir patlamaya yol açar ve proc nedeniyle daha fazla şey “kablooey” olur.
    • Enchantment pasifleri, büyünün kendisinin aktif/kullanılabilir bir yuvada donatılmasını gerektirmez, ancak bunlarda en az bir puana/dereceye ihtiyacınız vardır. Derece sağlayan dişli parçaları da kilit açma olarak kabul edilir.

Diablo 4 şu anda beta aşamasında. Bu nedenle, oyunun 6 Haziran’daki resmi lansmanına yaklaştıkça buradaki bazı bilgiler değişebilir. Bu kılavuzu buna göre güncelleyeceğiz. Şimdilik sınıf merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1