Birkaç projesinde eşi André de Toth ile birlikte çalışan senarist ve film endüstrisi gazisi Ann Green de Toth öldü. 82 yaşındaydı.

De Toth, ondan sonra 3 Mart’ta vefat etti. kanserle üçüncü savaş Toluca Gölü, Kaliforniya’da, Los Angeles zamanları bildirildi.

1969’da yapımcı Jeffrey Selznick ve yönetmen Andrzej Wajda ile filmlerine hazırlanırken birlikte çalışarak sektöre girdi. Karanlığın kalbi. 1983’te yapımcı André de Toth ile evlendikten sonra, onunla birlikte çalıştı. El Condor, Todd’un Öldürülmesi, Çekiç Tıklaması, Aşıklar için Prelüd ve Füg, Sessiz Dokuz, Profesör Ve Dövüşen Temerairediğer birçok film arasında.

De Toth ayrıca Savunma Bakanlığı (Donanma) yanında araştırma/üretim asistanı olarak görev yaptı. Tehlikeli Oyuno sırada HSM Bronington’ın kaptanı olan HRH The Prince of Wales (aka King Charles) ile bir belgesel.

Sektördeyken Büyük Britanya Yazarlar Birliği ve Amerika Yazarlar Birliği, Batı’nın bir üyesiydi. Ayrıca Warner Brothers’ta Robert A. Daly için yönetici sekreteri olarak çalıştı.

16 Haziran 1940’ta Londra’da doğan de Toth, sekreterlik eğitimi almadan önce 10 yıl boyunca bir manastır okuluna gitti ve birkaç sekreterlik görevi üstlendi. Daha sonra özel kurslar düzenlediği ve Avrupa okulları için İngilizce öğretmenleri işe aldığı Berlitz Dil Okullarında çalıştı. Yedi dil konuşuyordu.

Kocası André de Toth 2002’de ve erkek kardeşi Jonathan 2005’te öldü. Diğer erkek kardeşi Ian Waring Green, kız kardeşi Sheelagh Anderson, üvey oğlu Nick de Toth ve üvey kızı Michelle de Toth tarafından hayatta kaldı.sinema-2