kar fırtınası ve KFC Diablo 4’e erken erişim sağlamak için ekip oluşturdunuz ve tek yapmanız gereken bunlardan birini satın almak KFC İkiye Katlama KFC web sitesinden veya uygulamadan sandviçler. Kulağa iyi bir anlaşma gibi geliyor, değil mi? Peki, KFC’den bir Diablo 4 kodu almanın ve sizi o yüksek kalorili KFC Double Down sandviçlerinden birini sindirmeye zorlamadan daha iyi bir yola ne dersiniz?

Yine de KFC uygulamasından veya web sitesinden sipariş vermeniz gerekecek, ancak bu bir cankurtaran. KFC Double Down sipariş etmek yerine, en ucuz ürünü sipariş edebilirsiniz. KFC Tavuk Küçük Sandviç2,49 dolara satılıyor! Yine de sandviçi hangi KFC konumundan sipariş ettiyseniz siparişi tamamlamanız gerekecek, yoksa sandviçin size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Sipariş alındıktan veya teslim edildikten sonra, 20-30 dakika içinde size bir kod e-posta ile gönderilecek, ver veya al.

Muhtemelen bunun bir hata olup olmadığını merak ediyorsunuz, ama değil. Bunu yaparken iki kod aldım.

KFC Diablo IV erken erişim kodu

Bunu sipariş başına yalnızca bir kez yapabileceğinizi unutmayın, bu nedenle beş sandviç sipariş ederseniz, yalnızca sipariş için sayılır. Farklı e-posta adresleri de kullanmak isteyebilirsiniz. bu anlaşma 18 Mart’ta sona eriyor, yani 18 Mart 2023 Cumartesi gününe kadar süreniz var. Bu anlaşma ayrıca yalnızca Kuzey Amerika’dakiler için geçerlidir. Ve son olarak, bu erken erişim içindir, ancak Diablo IV açık beta için gelecek haftaya kadar bekleyebilirseniz paranızı biriktirin. Şimdi devam edin ve KFC Diablo 4 kodunu alın, ancak Diablo 4 sunucularının biraz dinlendiğini ve herkesin birkaç saate varabilen uzun kuyruklardan muzdarip olduğunu unutmayın.

Diablo IV çıkış tarihi hala 6 Haziran 2023 ve oyun PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak.

oyun-4