Geçen yıl ortaya çıkan geliştirici Deck13, bir sonraki oyunu Atlas Fallen’ı sıkı sıkıya kapattı. Bu hafta, yeni bir fragmanda oynanışa kısa bir bakışla her şey değişti ve bu projenin Deck13’ün The Surge serisindeki önceki çalışmasından nasıl farklı olduğunu merak edenler için geliştirici, yakında çıkacak olan için YouTube kanalına ayrıntılı bir ön izleme yükledi. kumlu aksiyon-RPG.

Bu açıklayıcı bir cevap verir pay Atlas Fallen hakkında, konusu, dünyası, oynanışının nasıl çalıştığı, karakter özelleştirmesi ve onu neyin benzersiz kıldığına kadar uzanan sorular. Ayrıca, Darth Vader’ı yenebilecek tek madde hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda kumun oyunda nasıl çalıştığını açıklamaya ayrılmış bir bölüm var.

Atlas Fallen’ın oynanışının özü, kum büyüsüne ve kendinizi Sand Wraith’lere karşı savunmak için bu gizemli güçleri kullanmaya odaklanır. Düşmanlar çeşitli şekil ve boyutlarda gelir ve Deck13, savaş tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olacak çok çeşitli becerileri kullanabileceğinizi söylüyor. Burada dikkate değer bir örnek, güçlü bir sihir patlaması kullanarak düşman saldırılarını saptırabileceğiniz ve bir karşı saldırı başlatırken düşmanlarınızı bir an için olduğu yerde dondurabileceğiniz bir savuşturma sistemi olan kum kalkanıdır. Öldürdüğünüz düşman ne kadar büyükse, onlardan alacağınız ödül de o kadar büyük olur.

Momentum ayrıca savaşta önemli bir rol oynar ve bir düşmana ne kadar çok darbe indirirseniz, bu enerjiyi o kadar fazla biriktirirsiniz. Yeterli Momentum’a sahip olduğunuzda, sistem sizi ustaca agresif olmaya teşvik ederken, özel saldırılar başlatabilir ve karakterinize buff’ları etkinleştirebilirsiniz.

Kreatif direktör Jan Klose videoda “The Surge 2 ile daha önce sahip olduklarımızı kullanmaya çalışıyoruz ve çok farklı bir yöne gitmeye çalıştık” dedi. “Bazı şeyleri korumak istiyoruz, hızı korumak, artırmak ve geliştirmek istiyoruz. Yani oyun dünyasında süper havalı bir çevikliğe sahibiz. Ama bununla ne yapacağız? Onu sadece dövüş için kullanmıyoruz. ama aynı zamanda keşif için. Oyunun çoğu çevik hareket, dikeylik ve keşifle ilgili.”

Atlas Fallen, 16 Mayıs’ta PS5, Xbox Series X|S ve PC için çıkıyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1