Galaxy A54'ün bir fotoğrafı

Samsung’un yeni nesil orta sınıf sürümü Galaxy A54.
resim: SAMSUNG

bu Pixeben 7A hemen köşede, ancak Google’ın akıllı telefon serisini umursamıyorsanız, her zaman bir Samsung alternatifi vardır. Samsung’da bu hafta açıkladı amiral gemisi Galaxy S serisinin orta sınıf devamı olan Galaxy A54 5G. Galaxy A serisinin son iki nesli gibi, amiral gemisi olmadan parlak bir AMOLED ekran istiyorsanız Galaxy A54 5G de bir göz atmaya değer. seviyede fiyatlar.

Galaxy A54, orta boyutlu bir Android akıllı telefon. 6,4 inç Super AMOLED ekrana sahiptir ve “süper” ekranın ötesinde çok az şey ifade ederken güya sahip olmak daha az parlama ve aslında telefonun dokunmatik katmanının nerede olduğuyla ilgili bir Samsung pazarlama terimidir, bu hala great. Ekran da var güpegündüz 1000 nit maksimum parlaklık Pokémon Git oturumları görmek daha kolay. BT 120 Hz gibi muazzam bir yenileme hızına sahip telefonda yaygın değil 500 doların altındaki fiyat noktası. Bu daha yüksek yenileme hızı, pil için en iyisi değildir, ancak daha akıcı oyun ve kullanıcı arabirimi animasyonları sağlar. küçük bir ekranda. Mevcut Google Pixel 6a sürümü 60 Hz’dir, söylentiler ise 90 Hz’de Pixel 7a sınırları.

Pil ömründen bahsetmişken, Galaxy A54’teki pil boyutu öncekinden farklı değil. Galaksi A53. Samsung’un donatmaking 5.000 mAh pil takımına sahip Galaxy A54. Bu yüksek yenileme hızıyla bile, pil muhtemelen sizi etkileyecektir; Geçen yılki Galaxy A53, şarj olmadan yaklaşık 19 saat dayandı.

Galaxy A54’ün içindeki işlemci, Samsung’un kendi 5nm Exynos 1380’idir. 6 veya 8 GB RAM ve 256 GB’a kadar depolama ile sunulur. Veri biriktirmeyi sevenler için, Galaxy A54 ayrıca 1 TB’a kadar daha fazla depolama alanı için bir microSD yuvasına sahiptir.

Son nesil Galaxy A53 kamerası kabul edilebilirdi, ancak düşük ışıkta çok daha yetenekli olabilirdi. Ayrıca daha ince ayar yapılması gerekiyordu doyma. Galaxy A54, umarız etkileyecek üç kamera sistemine sahiptir. F/1.8 diyafram açıklığına sahip 50 MP birincil kamera, 12 MP ultra geniş kamera ve 5 MP makro kamera bulunuyor. Ayrıca f/2.2 diyafram açıklığına sahip 32 MP ön kamera da var.

Samsung Galaxy A54’ün fiyatı 450 dolar. 6 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak ve iki rengi olacak: Müthiş Menekşe (mor) ve Müthiş Grafit (siyah).genel-7