Mart ayı sonuna kadar Logitel’in gerçekten çok iyi bir tarife teklifi var. Ayda sadece 7,99 Euro’ya 10 GB veri hacmine sahip Allmobil Flat L’ye veya alternatif olarak ayda 11,99 Euro’ya 14 GB’a sahip Allmobil Flat XL’e sahip olun. Senin için buna değer mi? NextPit tarife kontrolünde öğreneceğiz!

Az paraya cep telefonu tarifesi mi istiyorsunuz? O halde Logitel’in neler sunduğuna bir göz atmalısınız. Vodafone şebekesinde seyahat ettiğiniz iki adet Allnet-Flat tarifesi vardır. Allmobil, Vodafone çatısı altında yer alan Otelo’ya aittir. Bu aynı zamanda iyi bir ağ kapsamı sağlar. Eski numaranızı yanınızda getirirseniz, 50 Euro’luk değişiklik bonusundan yararlanırsınız ve Allmobil bunun üzerine 10 Euro’luk BestChoice kuponu sunar.

Ayrıca klasik cep telefonu tarifesine göre bağlantı ücretinden de tasarruf edersiniz. Sekiz avroya mal olan Flat-L tarifesi ile hiç bağlantı ücreti yok, Flat-XL tarifesi ile 9.99 avro ödeniyor. Sağlayıcı, söz konusu 39,99 Euro’yu sizden tahsil edecek, ancak doğrudan ilk faturayla birlikte size geri ödeyecektir. Teklif için minimum süre 24 aydır.

Logitel tarifesi buna değer mi?

10 GB için 7,99 Euro veya 11,99 Euro için 14 GB kendi başına gerçekten iyi teklifler. Ancak değişiklik bonusu ve BestChoice kuponu sayesinde 60 Euro daha düşebilirseniz yine yararlanırsınız. Sonunda, genel bakışımızda şöyle görünüyor:

Allmobile’e genel bakış

Karakteristik Allmmobile Daire L Allmobile Düz XL
veri hacmi 10 GB 14 GB
Bant genişliği 50Mbps 50Mbps
5G HAYIR HAYIR
vodafone vodafone
asgari süre 24 ay 24 ay
aylık ücret 7,99 avro 11,99 Euro
bağlantı ücreti 9,99 avro
bonusu değiştir – 50.00 Euro – 50.00 Euro
BestChoice kuponu – 10.00 Euro – 10.00 Euro
toplam tutar 131,76 avro 237,75 avro
Geçerli aylık tarife maliyetleri ~ 5,49 avro ~ 9,91 avro
teklif etmek

Yani “Allmobil Flat L” tarifesi için iki yıllık minimum vade sonunda sadece 131,76 euro ödüyorsunuz. Bu, Vodafone şebekesindeki bir cep telefonu tarifesi için ayda yalnızca 5,49 Euro ödediğiniz anlamına gelir. Güvenli tarafta olmak için 14 GB hacimli XL tarifesini seçerseniz, yine de ayda on avronun altında etkili bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Bu tür tekliflerde sıklıkla olduğu gibi, burada da 5G olmadan yapmanız gerekir. Ayrıca 50 MBit/s bant genişliği de oldukça yönetilebilir. Bu yüzden, onunla yaşayıp yaşayamayacağınızı görmek için önceden kendiniz kontrol edin. Bir turda akmıyorsanız, günlük yaşamda iyi olmalısınız.

Bağlantı ücretinizi nasıl geri alabileceğinizi ve değişim bonusunuzu ve BestChoice kuponunuzu nasıl tahsil edebileceğinizi bağlantılı Allmobil veya Logitel kampanya sayfasından öğrenebilirsiniz. Yeni tarife ile iyi eğlenceler dileriz!

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Cep telefonu tarifeniz 5G’yi içermek zorunda mı yoksa şu anda onsuz yapabilir misiniz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27