Square Enix’in Final Fantasy 14 mangasının İngilizce çevirisi 19 Eylül 2023’te çıkacak. Manga, 16 Mart’tan itibaren Penguin Random House gibi kitapçılardan ön sipariş için hazır olacak. FF14 mangasının yanı sıra iki manga başlıklarının diğer İngilizce çevirileri 2023’te Square Enix altında yayınlanacak.

“FINAL FANTASY XIV: Eorzea Academy” başlıklı Final Fantasy 14 mangası, FF14 ekibinin iki rakip okulda öğrenci ve öğretmen olarak yaşadığı ne olursa olsun senaryosunu araştırıyor. Manga ilk olarak 2021’de yayınlandı, ancak resmi olarak İngilizce’ye çevrilmedi.

Square Enix ayrıca 2023’te iki manga daha için resmi İngilizce çevirilerini duyurdu. İlki, “The Ice Guy and the Cool Girl” adlı romantik bir manga, bir kar ruhunun soyundan gelen bir adamın ve onun romantik ilgisinin hikayesini konu alıyor. gerçeklerden habersiz olan iş arkadaşı. Manga bu yıl 10 Ekim’de çıkıyor ve ön siparişler 16 Mart’ta başlıyor. Bu seri için bir anime uyarlaması da şu anda Crunchyroll’da yayınlanıyor.

Sonra “Bay. Villain’s Day Off,” kötü bir süper kötü adam ve onun profesyonel haylazlık dışındaki günlük hayatı etrafında dönen bir komedi mangası. Bay Villain’s Day Off, 15 Ağustos’tan itibaren satışa sunulacak ve ön siparişler 16 Mart’ta açılacak. Manganın bir anime uyarlaması üzerinde çalışılıyor.

Bahsedilen mangalardan herhangi birine göz atmakla ilgileniyorsanız, Square Enix Manga & Books için resmi web portalına göz atabilirsiniz. Burada.oyun-6