Bungie tarafından bugün erken saatlerde yayınlanan düzeltme yama notlarına göre, Destiny 2 Lost Sectors artık Legendary ve Master zorluklarında solo oyuncular için artan düşme oranlarına sahip. Destiny 2 Legendary Lost Sector ve Master Lost Sector düşüşlerindeki artış, Bungie’nin FPS oyununda bazı Muhafızları ve silahlarını oyuna sokan bir hatayı düzelttiği dört saatlik bir kesintinin ardından geldi. Kader 2 görünmez ol

Destiny 2 Lost Sector düşme oranlarındaki değişiklik, bu tür faaliyetlerin şu anda Legendary Lost Sectors için 1830 Güç seviyesi ve Master Lost Sectors için 1840 Güç seviyesi önerdiğine dair şikayetlerin ortasında geliyor. Göreceli bir bakış açısından, bu, onları önceki yinelemelerden çok daha zor hale getirir. Sezonluk Güç üst sınırı 1850’dir ve oyunculara Master zorlukta düşmanlarının yalnızca on üzerinde maksimum avantaj sağlar. Sonuç olarak, bazı oyuncular, Egzotik bir donanım parçası için yalnızca küçük bir şansla minimum ödül sundukları için tamamlamaya değmediklerini söylüyorlar.

Legendary Lost Sectors’ın nasıl çalıştığına aşina olmayanlar için bunlar, oyuncuların halihazırda sahip olmadıkları Egzotik zırh parçalarını veya sahip oldukları zırh parçalarının daha yüksek stat versiyonlarını potansiyel olarak kazanma fırsatlarıdır. Oyunun Efsanevi ve Usta Kayıp Sektörü, oyunun günlük sıfırlanması ve Egzotik baş, kollar, göğüs, bacaklar ve sınıf zırhı arasındaki zırh ödülleri döngüsüyle günlük olarak değişir.

Bununla birlikte, Lightfall’ın tanıtılmasıyla oyuncular, Lost Sectors’ın artan zorluğunun, önemsiz ödülleri ve potansiyel olarak bir Egzotik elde etme olasılığının düşük olduğunu garanti etmediğini öne sürdüler.

Öyle görünüyor Bungie’nin kararı düşme oranlarını artırmak bu eleştiriye yanıt oldu. Tüm bunlar, Destiny 2 Lightfall zorluğuyla ilgili sorunların ardından geliyor. Neomuna’daki Vanguard Ops oynatma listesi etkinlikleri ve devriyeleri, karşılaştırılabilir öncekilere göre daha fazla zorluk taşırken, Yarışma Modu Destiny 2 Root of Nightmares baskını gibi etkinlikler çok daha kolay görünüyor.

Neyse ki, düşme oranlarındaki değişiklikler, Bungie’nin en azından daha yüksek zorluktaki aktiviteler için ödül teşvikleri gibi konularda oyuncu geri bildirimlerini dinlediğini gösteriyor. Bununla birlikte, Bungie’nin düşme oranının ne kadar arttığını açıklamadığı göz önüne alındığında, oyuncuların bu Kayıp Sektörleri önemli deneme yanılma olmadan zamanlarına değip değmeyeceğini bilmelerinin çok az yolu var.

Ve Lost Sector Exotics’i bulmak zor olsa da, Destiny 2 Lightfall Exotics listesinde, Destiny 2 Vexcalibur Exotic kılıcı veya Destiny 2 Final Warning Exotic Strand yan kolu gibi kovalamaya çalışabilecekleri çok sayıda Exotics var. çok oyunculu oyunun önde gelen oyuncularından bazılarının oyundaki en iyi yan silahlardan biri olduğunu söylediği.oyun-2