Valve, bu hafta Steam’de CSGO Source 2’ye veya tam gelişmiş Counter-Strike 2 çıkış tarihine işaret eden birçok değişiklik yaptı. Çığır açıcı çok oyunculu FPS oyununda – ‘CS2’ adlı çevrimiçi görünen yeni dosyalar ve yürütülebilir dosyalar nedeniyle – bir şeyler olduğu açık görünse de, Counter-Strike ekibinin özel kuvvetlerinin kollarında tam olarak ne olduğunu hala tam olarak bilmiyoruz. Bununla birlikte, Steam satışlarına, yaklaşan Oyun Geliştiricileri Konferansı’na (GDC) ve The Office’e dayanan yeni bir komplo teorisi, şaşırtıcı bir anlam ifade ediyor.

Bu nedenle, Valve’ın CSGO arka ucuna, Global Offensive’in Source 2’ye dönüştürülmesi veya eksiksiz bir Counter-Strike 2 gibi en azından yeni bir şeyin gelişini işaret eden yeni dosyalar eklediğini zaten gördük. Source 2 basitçe CS2 olarak yeniden adlandırılacaktır.

Bununla birlikte, bir teori, Valve ne hazırlıyorsa, 23 veya 24 Mart’ta piyasaya sürüleceği veya açıklanacağı konusunda kararlı görünüyor. Counter-Strike dış görünüm sitesi CSMoney, resmi Twitter hesabı aracılığıyla gönderi paylaşırken, birkaç ilginç – veya en azından çok eğlenceli – gözlemliyor. desenler.

Her şeyden önce, CSGO Twitter hesabı yakın zamanda Source 2’ye atıfta bulunan hayranlardan veya Counter-Strike yayıncılarından gelen üç tweet’e yanıt verdi. Bu yanıtların her birinde, CSGO hesabı basitçe hisseler The Office’in Amerikan versiyonundan bir GIF.

Yeterince zararsız görünüyor, değil mi? Vikipedi’ye hızlı bir bakış, The Office’in ilk bölümünün 24 Mart 2005’te yayınlandığını gösteriyor. Folyo şapkanızı güzel ve güvenli bir şekilde taktınız mı? Güzel, o zaman devam ederiz.

CSMoney daha sonra ünlü CSGO haritası ‘de_office’in orijinal lansman tarihinin 23 Mart 2012 olduğunu gözlemliyor. Site ayrıca Source 2 motorunun ilk olarak GDC’de duyurulduğuna işaret ediyor – bu yılki GDC tam da gelecek hafta başlayacak , ve tahmin ettiğiniz gibi 24 Mart’ta sona eriyor.

Son olarak, Steam bahar indirimi en azından önümüzdeki hafta 23 Mart’ta sona erene kadar devam ediyor. CSMoney olarak spekülasyonlarSteam bahar indirimini tamamlamanın CSGO Source 2’yi duyurmaktan daha iyi bir yolu var mı?

Bu nedenle, 24 Mart’ta başlatılan The Office adlı bir şovdan GIF paylaşan Valve var. CSGO’nun kendisi, adlı bir haritaya sahiptir. sonrasında 23 Mart’ta piyasaya sürülen bir ofis.

Bu arada Source 2, bu yıl 24 Mart’ta sona erecek olan bir gösteride tanıtıldı. Ve bunların tümü, Steam satışının 23 Mart’ta sona ermesiyle bağlantılı. Tesadüf mü? Sadece şans mı? Evet. Belki. Ama kim bilir? Valve gizemli şekillerde çalışır. En azından önümüzdeki haftanın sonuna kadar gökyüzünü izlemeye devam etmemiz gerekecek.

Ne olursa olsun, en iyisini isteyeceksin CSGO artı işareti. Eksiksiz kılavuzumuz sayesinde bu CSGO seviyelerinde takılabilir veya CS2 tamamen gelmeden önce kendinize tüm CSGO konsol komutlarını hatırlatabilirsiniz.

oyun-2