eBay kullanıcısı ne olabileceği için 2.500 dolardan fazla harcadı Google’ın yaklaşmakta olan orta sınıf telefonu, satıcının kabulüne göre çalışmayan bir cihaz. Satış hakkında ne düşünürsenizBT en azından demek iddia edilen Pixel’in birkaç fotoğrafını daha alıyoruz 7a, sadece üç ay içinde mağaza raflarında yerini alabilir.

bu hafta gördüm iki ayrı “Google Pixel 7A Prototipi” eBay listeleri siteye gir hem satıcı tarafından gönderildi Nikoskom-94.” Wbiri satılırken, diğer ilan haber verilmeksizin birdenbire yayından kaldırıldı. Satıcı, cihazın olmadığını kaydettiaslında doğru bir şekilde başlar ve yalnızca bir fastboot moduna girebilir.

Nikoskom-94, “Belki birisi onu çalıştırabilir ve lansmanından önce çok koleksiyonluk bir cihaza sahip olabilir” diye yazdı.

Liste telefonun nerede olduğunu söylemiyor adresinden geldi, ancak SIM tepsisinin kayıp olduğunu söyledi, içinde olması gerektiği halde “mükemmel kozmetik durum.” Başlangıç ​​teklifi 1.650 dolardı, ancak Perşembe günü yapılan toplam sekiz teklif, cihazı şu ana kadar vurdu: toplam 2.700 dolar. Sadece bir hatırlatma, bu, cihazın beklenen perakende satış fiyatının beş katından fazladır. FOMO gerçekten harika bir uyuşturucu.

Liste ilk olarak tarafından fark edildi 9to5Google. Bunun resimlerinden birkaçı özel 7a, sahip olduğunu iddia ettiğini gösteriyor 8 GB Samsung LPDDR5 RAM ve SK Hynix’ten 128 GB bellek. Aksi takdirde, devam edecek pek bir şey yok, ama en azından bu hafta başlarından daha önceki, resimsiz birkaç söylentiyi doğruluyor.

Pixel 7a ile ilgili detaylar son günlerde her yere sızıyor. Pazartesi gününde, sızıntılar yaklaşmakta olan orta seviye p’yi gösterdibilemek 90Hz yenileme hızına sahip olacak (6a’nın 60Hz ile karşılaştırıldığında)6.1 inç ekran ve 8 GB RAM. Cihazın arka tarafında iki adet 12 MP kamera olmalı, bu eBay resimlerinde net bir şey.

Özellikle, bu sızıntılar Vietnamlı site Zing News tarafından bulunan telefon, bulduğu telefonu söyledi Ayrıca olabilir yalnızca hızlı önyükleme modunda başlatın. 9to5Google’da telefon var başlatmak için ayarlanmış perakende listelerine göre haziran ortası. Çarşamba muhbirden söylenti 91mobiles’tan Yogesh Brar 7a’yı 450 ila 500 ABD Doları arasında fiyatlandırdı; bu, Google’ın ana hat telefonlarının daha ucuz sürümü için ortalamanızdır. Pixel 6a 449 dolardan giriş yaptı, bu nedenle bu fiyat noktası tamamen beklentilerin içinde. Aynı zamanda, söylentilere göre Pixel Fold’un 1.300 ila 1.500 $ arasında bir yere mal olması planlanıyor.

Google muhtemelen en yeni cihazları için listeleri bırakmaya ayarlanmıştır. Google I/O, yani 10 Mayıs’a ertelendi. Bu arada Google, ofisinde biraz sızıntı sorunu yaşıyor olabilir, gibi Pixel 8 Pro için görüntüler bir sonraki büyük Google telefonunun yuvarlatılmış kenarlara sahip olabileceğini gösteriyor.

genel-7