Mayıs ayında yayınlanmasından önce, Redfall için yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı. Önceki fragmanlar, kasabayı saran Vampir istilası hakkında yalnızca birkaç ayrıntı paylaştı.

Aeveum karargahında “dünyayı sarsan” bir proje üzerinde çalışan bilim adamları, kısmen, güneşin kalıcı olarak tutulmasına, insanların kaybolmasına ve kasabanın kırmızıya boyanmasına neden olan Redfall’ın başına gelen terörden sorumlu olabilir. Gerçekten.

Bethesda’nın Redfall özeti, “Sokaklarda dolaşan canavarları yaratan uğursuz şirketin karanlık tarihini araştırın ve bazı hayatta kalanların tanrı olarak taptığı korkunç derecede güçlü vampirlerle yüzleşin” diyor.

Deathloop ve Dishonored stüdyosu Arkane tarafından geliştirilen Redfall, ölümsüz ordulara ve onların insan kölelerine karşı mücadelelerinde benzersiz becerilere sahip dört uzmandan birinin kontrolünü ele geçirmenizi sağlar. Jacob Boyer görünmez olabilen uzun menzilli bir uzmandır, Devinder Crousely kalabalık kontrolü için çeşitli araçlar kullanır, Remi De La Rosa kendi robot arkadaşı olan eski bir ordu mühendisidir ve Lalyla Ellison ateş gücünü telekinetik yeteneklerle karıştırır.

Redfall, 2 Mayıs’ta PC ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak. PC oyuncuları için konsol, Game Pass, Steam ve Epic Games Store sürümleri arasında çapraz oyun desteği olacak ve Arkane, solo oynamak için kalıcı bir internet bağlantısına ve bir Bethesda.net hesabına ihtiyacınız olacağını onayladı. Daha fazla ayrıntı için GameSpot’un Redfall hakkında bildiğimiz her şey hakkındaki özelliğine göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1