FlyMobile şu anda iPhone 14 Pro’da oldukça ilginç bir teklif sunuyor. iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ın sarı sürümünün piyasaya sürülmesiyle eşleşen Pro sürümünü şu anda 128 GB cihaz hafızası ve eşleşen Vodafone Mega tarifesi ve BestChoice eğlence kuponu ile güvence altına alabilirsiniz. Anlaşmanın gerçekten buna değip değmeyeceğini veya elinizi anlaşmadan çekmeniz gerekip gerekmediğini size söyleyeceğiz.

Apple iPhone 14 Pro, Cupertino’nun mevcut serisinin bir parçası (karşılaştırma için) ve temel modelin aksine, önceki modele kıyasla önemli bir sıçrama yaptı. Ancak, pahalı akıllı telefon için teklifler çok az ve çok uzak. Yani sadece amiral gemisini değil, aynı zamanda 145 GB veri hacmine sahip uygun bir cep telefonu tarifesini ve 25 Euro değerinde BestChoice kuponunu almanız daha iyi, değil mi?

Meslektaşım Fabi, iPhone 14 Pro testinde yalnızca yeni A16 Bionic SoC’nin performansından etkilenmekle kalmadı, aynı zamanda Dynamic Island ve güçlü kamera da her yönüyle ikna ediciydi. İkincisi ile, sekiz yıl sonra ilk büyük yükseltmeyi bekleyebilirsiniz çünkü ana kamera artık 48 megapiksellik fotoğraflar çekiyor ve böylece daha da iyi resim kalitesine sahip daha esnek bir kamera sistemi vaat ediyor.

iPhone 14 Pro için FlyMobile teklifi buna değer mi?

Elbette burada indirim koşulları olan bir tarife değil, gerçek bir canavar teklifi bekliyorsunuz. Çünkü Vodafone’dan cep telefonu tarifesi alıyorsunuz. Bu, ayda 145 GB kullanılabilir veri hacmine sahip olduğunuz ve sağlayıcının 5G ağında maksimum 500 MBit/s hızında gezinebileceğiniz “Vodafone Smart XXL”dir.

Bunun için ayda 64,99 Euro ödüyorsunuz ve FlyMobile bir kerelik cihaz depozitosunu 349 Euro’dan 199 Euro’ya düşürdü. Ayrıca, yeni iPhone’unuzu uygun yazılımla stoklamak için App Store’da kullanabileceğiniz bir BestChoice eğlence kuponu alacaksınız.

iPhone 14’e genel bakış

Karakteristik iPhone 14 anlaşması
veri hacmi 145 GB
Bant genişliği maksimum 500 MBit/s
5G Evet
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 64,99 Euro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 349,00 Euro 199,00 Euro
bağlantı ücreti atlanmış
toplam tutar 1.758,76 Euro
Normal cihaz maliyetleri 1.119,00 Euro
BestChoice kuponu 25.00 Euro
Geçerli aylık tarife maliyetleri ~ 25,62 avro
Teklif etmek*

Gördüğünüz gibi, teklifle ilgileniyorsanız çok para ödemeniz gerekiyor. Ancak, gerçekten iyi bir cep telefonu tarifesi için ayda yalnızca yaklaşık 25,62 Euro ödersiniz. Buna göre, bir süredir iPhone 14 Pro’yu düşünüyorsanız teklif gerçekten heyecan verici.

BestChoice kuponu anlaşmayı tamamlar ve size yeni iPhone’unuzda premium uygulamaları veya oyunları güvence altına alma fırsatı verir. Ancak, bunun “Eğlence” versiyonu olduğunu unutmayın, bu nedenle kuponu yalnızca Apple App Store veya Nintendo Shop gibi çevrimiçi uygulama mağazalarında kullanabilirsiniz.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Bir iPhone 14 Pro için ayda 64,99 Euro ödemeye razı mısınız yoksa daha ucuz Android alternatiflerini mi tercih ediyorsunuz? Bilmemize izin ver!genel-27