Dün, Carl Pei’nin yaklaşmakta olan Nothing Ear (2) kulaklıklarının – teknik özelliklerin tam listesiyle birlikte – resmi hale getirilmiş gibi görünen görüntüleri internete sızdırıldı. Sızıntı, ürün modelleri tarafından tutulurken veya takılırken kulakiçi kulaklıkların pazarlama görüntüleri gibi göründüğünü gösteriyor.

Pei’nin ikinci nesil kulaklıkları, Nothing Ear (2), tarafından sızdırıldı. OnLeaks birlikte TechOutlook birkaç resmi görünümlü modelde. Ocak ayının sonlarında gördüğümüz renderlara benzer şekilde, yenileri, ilk yinelemeyle neredeyse aynı görünen bir kulaklık seti gösteriyor, ancak bunlar, kulaklıkları çalışırken gösterme ek bonusuna sahipler – muhtemelen reklam için veya Nothing’in kendi web sitesi için.

Sızıntı, yarı şeffaf tasarım da dahil olmak üzere tomurcukların orijinal modele çok benzemesine rağmen, aslında bazı önemli yükseltmeler göreceğimizi ortaya koyuyor. En dikkate değer olanı, sürücüler aynı 11,6 mm boyutunu korusa bile önceki sürümdeki 4,7 gramdan 4,5 grama düşürülen tomurcukların ağırlığıdır.

Sızıntıya göre pil ömrü, muhtemelen bazı iyileştirmeler göreceğimiz başka bir alan. Kulaklıkların kendileri değişmemiş olsa da, kasanın yeni maksimum çalışma süresi olan 36 saat, orijinalin 34 saatine göre bir gelişmedir.

Aktif gürültü engelleme desteğinin de mevcut olması bekleniyor, ancak bu sefer özellik, kullanıcıların gücü beğenilerine göre ayarlamasına veya kişiselleştirmesine izin verecek. Benzer şekilde, çoklu bağlantı veya aynı anda iki cihazı bağlama yeteneği ve gelişmiş bir EQ’nun özellik setinin bir parçası olması bekleniyor.

Selefi gibi 149$ fiyat noktası civarında olacağı tahmin edilse de, Nothing Ear (2) kulakiçi kulaklıkların fiyatı bu noktada hala bilinmiyor. Neyse ki Kulak (2) lansman etkinliği, bundan sadece bir hafta sonra olan 22 Mart’ta yapılacak. Bu, sızıntının doğru olup olmadığını öğrenmek için uzun süre beklememiz gerekmeyeceği anlamına geliyor.

telefon-1