Otto.de’de kısa bir süre için Amazon Fire TV çubuğuna çok iyi bir alternatif elde edebilirsiniz. Roku Akış Kutusu “Express” yalnızca 20 Euro’ya ve üç aylık Apple TV+’a ücretsiz olarak sunuluyor. Anlaşmaya bir göz attık ve gerçekten buna değip değmeyeceğini size söyleyeceğiz.

TV’nizin 4K çözünürlüğü var, ancak uygulamaları kaçırıyor musunuz? O zaman bir akış çubuğuyla kendinize yardımcı olabilirsiniz. Roku’nun Ekspres sürümü şu anda Otto’dan edinilebilir. Yalnızca 20 Euro karşılığında, en sevdiğiniz dizileri 4K olarak görüntüleyebileceğiniz ve sayısız uygulama arasından seçim yapabileceğiniz bir akış çubuğuna sahip oluyorsunuz.

Diğer akış çubuklarından farklı olarak, Roku Akış Kutusu reklamla aşırı yüklenmiş bir arayüze sahip değildir ve kanallar arası arama özelliğine sahiptir. Böylece rahatlayabilir ve en sevdiğiniz oyuncularla dizi ve film izleyebilirsiniz. Ek olarak, çubuk tüm yaygın dil asistanlarını destekler ve ayrıca üç aylık bir “Apple TV +” ve Waipu TV aboneliği alırsınız. Genel bakışımızda Roku portföyü hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Otto’nun Roku anlaşması buna değer mi?

Geçen Kara Cuma, birçok sağlayıcı akış çubuğunun fiyatını 69,99 Euro’dan 24,99 Euro’ya düşürdü. Şimdi gadget daha da ucuz ve 20 Euro’luk en iyi fiyatı alıyorsunuz. Sağlayıcının sadakat programı olan Otto UP’yi de kullanıyorsanız, hesabınızı kontrol ettiğinizden emin olun. Çünkü Otto şu anda 500 kişiselleştirilmiş puan dağıtıyor, bu da 10 Euro’luk ek bir tasarrufa karşılık geliyor. Yani bunu aldıysanız Roku Streaming Box için sadece 10 euro ödüyorsunuz.

Roku Express 2022 Akış Oynatıcı

Uzaktan kumanda sezgiseldir ve anlaşılması çok kolaydır. / © Roku

Yani teklif gerçekten çok iyi. Bir süredir uygulama yelpazenizi artırma fikriyle oynuyorsanız veya sonunda en sevdiğiniz diziyi 4K olarak görmek istiyorsanız, o zaman kesinlikle buraya saldırmalısınız. Ancak, acele etsen iyi olur, çünkü teklif sadece kısa bir süre için geçerlidir.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Roku akış çubuğu, Amazon’un Fire TV’sine iyi bir alternatif mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27