Valve tarafından Steam’de CSGO’nun arka ucuna gönderilen yeni bir dizi güncelleme, yakında bir CSGO Source 2 beta sürümünün gelebileceğine dair ipucu veriyor. Daha önce, FPS oyunu ve tam bir CS2’nin potansiyel lansmanı hakkında söylentiler dolaşıyordu. Eksiksiz bir devam oyunu hayal gibi görünse de, CSGO Source 2 hemen köşede olabilir gibi görünüyor.

14 Mart’ta CSGO Steam arka ucunun ‘geliştirme’ ve ‘sürüm öncesi’ şubelerinde bir dizi değişiklik ve güncelleme yapıldı. Esasen Valve, muhtemelen daha sonraki bir tarihte ortaya çıkarmak amacıyla oyunu değiştirdi ve oyuna gizli eklemeler yaptı.

Bu kendi başına alışılmadık bir durum değil – yamalardan yeni vakalara kadar hemen hemen her CSGO güncellemesi, yayına girmeden önce geliştirme ve yayın öncesi dallarında yer alacaktır. İlginç olan, bu en son güncellemelere verilen kimlik numaraları dizisidir.

‘Depolar’ olarak da anılan her yeni güncelleme veya içerik paketine Steam arka ucunda benzersiz bir kimlik numarası atanır. En son CSGO değişiklikleri, Counter-Strike Global Offensive beta platformu için kimlik numaralarını kullanır.

Daha basit bir ifadeyle, Valve görünüşe göre sınırlı bir genel betanın parçası olarak yayınlamayı planladığı bir dizi CSGO güncellemesi yaptı. Aşağıdaki resme bir göz atın ve son değişiklikleri vurguladığınızda bunu görebilirsiniz. SteamDBCSGO beta platformuna yönlendirirler.

Son haberlerle birlikte, örneğin bir NVIDIA sürücü güncellemesinde CSGO 2 için bir dosya arşivinin ortaya çıkması ve yakın gelecekte bir CSGO Source 2 beta’nın planlanması mümkün görünüyor. Şimdi CSGO sıralamalarını tazelemek için iyi bir zaman olabilir.

Alternatif olarak, CSGO konsol komutlarının tam listesini alın. Ayrıca diğer harika ücretsiz Steam oyunlarını veya belki de PC’deki en iyi çok oyunculu oyunları denemek isteyebilirsiniz.oyun-2