Tüm kullanıcılara yeni özellikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler sunan yeni bir Steam Deck OS kararlı güncellemesi bugün yayınlandı.

Çay 3.4.6 güncellemeleri Forza Horizon 5 ile ilgili bir odak sorunu için bir düzeltme, performans iyileştirmeleri ve çeşitli grafik bozulma sorunları ekleyen bir grafik sürücüsü güncellemesi gibi, bu ayın başlarında yayınlanan beta güncellemesinde yer alan aynı değişiklikleri ve iyileştirmeleri getiriyor. Yakın zamanda piyasaya sürülen Wo Long: Fallen Dynasty ve yakında piyasaya sürülecek olan Resident Evil 4 yeniden yapımı da dahil olmak üzere oyunlar.

En son Steam Deck OS kararlı güncellemesinin en büyük ve en etkileyici eklentisi, DOOM Eternal için ışın izleme desteğinin sunulması. Bu, id Software’in oyunu tarafından desteklenen Vulkan API ile mümkün olurken, DXR için ışın izleme desteği de yolda. Uygulandığında, çoğu başlığın ışın izleme açıkken sistemde nasıl performans göstereceğini görmek çok ilginç olacak. Performans ne olursa olsun, belirli bir kapasitede çeşitli oyunlarda ışın izlemeyi destekleyebilen ilk elde taşınır oyun sistemine sahip olmak yine de etkileyici olacaktır.

Valve’ın Steam Destesi hakkında daha fazla bilgi resmi web sitesinde bulunabilir. Hâlâ kararsızsanız, Kai’nin uzun oyun seansları için ne kadar rahat olduğunu vurguladığı sistem incelemesine de göz atabilirsiniz.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17