Geçen ay tanıtılan, OnePlus’ın tableti Nisan ayında piyasaya çıkmak üzere ve Çinli şirketin, tablet raflara çıkmadan önce ön siparişlerini verenlere güzel bir sürprizi var. OnePlus bugün onaylandı 10 Nisan’da Pad ön siparişlerini almaya başlayacak.

2000×2800 piksel çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip oldukça sıra dışı bir 11.61 inç LCD ekranı sallayan OnePlus Pad, oldukça ilginç bir teknoloji parçası. Tablet, yalnızca 8 GB RAM ve 128 GB dahili bellekle birleştirilmiş bir MediaTek Dimensity 9000 tarafından desteklenmektedir.

Bir tablet için o kadar önemli değil, ancak OnePlus Pad’de 13 megapiksel arkaya bakan kamera ve ikincil 8 megapiksel selfie kamerası var. Daha da önemlisi, slate, 67W hızlı şarj desteğine sahip büyük bir 9.500 mAh pilden enerji çekiyor.

Bu özel tablete sahip olmanın bir başka avantajı da Android 13 ile birlikte gelmesidir. Ne yazık ki, duyurulan tek renk bu olduğu için yalnızca OnePlus Pad’in Halo Green sürümünü ön sipariş verebileceksiniz.

Tabletle birlikte ön sipariş verenleri güzel bir sürpriz de bekliyor. OnePlus, müşterilerin “seveceğiniz harika bir hediye” alacağını açıkladı. Tahmin edecek olursak bu gizemli hediye, çıkarılabilir bir klavye, bir kılıf ve hatta bir çift kulaklık olabilir.

Aslında ön sipariş vermek için 10 Nisan’da OnePlus Pad’de, önce bir depozito ödemeniz gerekecek, ardından tablet gönderildiğinde paranın geri kalanı. Ne yazık ki, OnePlus, OnePlus Pad’in tam olarak ne zaman raflara çıkacağını henüz açıklamadı, ancak tabletin ön siparişe girmesinden kısa bir süre sonra bir tarihin açıklanacağını güvenle varsayabiliriz.

Son olarak, ön siparişler açıldığında bilgilendirilmek için kaydolanlara tablet veya bir çift kazanma şansı sunulacak. OnePlus Buds Z2 kulaklıklar. Bedava ürünler, ön sipariş hediyesi olarak sunulduğunda her zaman iyi bir teşviktir, ancak bunları bir sır olarak saklamak çekiciliğini azaltabilir.telefon-1