Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi neredeyse geldi, bu yüzden Chainsaw demosu hakkında bilmeniz gereken her şeyi zaten keşfettiyseniz ve Leon’un inanılmaz patlamalarından daha fazlasını görmek istiyorsanız, mükemmel bir şekilde seçilmiş bir Resident Evil 4 Lego animasyonu sizi oyalayacaktır. Capcom korku oyununun geri dönmesini bekliyorsunuz.

Cara Aleatorio tarafından yaratılan ve Youtube’a yüklenen Lego Resident Evil 4 animasyonu, hepimizin bilmek için can attığı soruyu soruyor: Ya Resident Evil bir video oyunu değil de Lego benzeri bir animasyon olsaydı? Leon’un yağlı patlamalarıyla ilgili bilgimiz zaten var. Peki ya bunun yerine plastik olsaydı?

Aleatorio’ya göre, tamamlanması yaklaşık 3.000 görüntü ve iki ay sürdü ve Resident Evil 4 Remake’in çıkışını kutlamak için Blender’da bir araya getirildi.

Lego Leon S Kennedy’nin kargaları vurmak için bir tutkusu var gibi görünüyor. Ayrıca, Leon’un zekice sevimsiz tek satırlıklarının tümünün geri döndüğünü bilmekten mutlu olacaksınız, ancak açıkçası ikonik “herkes nereye gidiyor, tombala?” çizgi kesim yapmaz.

Hatta Leon ve Las Plagas’ın sanal plastik hayata nasıl geldiklerine büyüleyici bir bakış sunan videonun sonunda Aleatorio’nun kurgu sürecinin perde arkasını da görebilirsiniz.

Daha fazla Lego video oyunu geçişi istiyorsanız, Lego Fallout 4 ve Lego God of War Ragnarok gibi, her ikisi de kendi yollarıyla son derece parlak olan, gerçekten de oynayabileceğiniz birkaç tane var.

Bu arada, ‘Resident Evil 4 Remake ne kadar süredir?’ diye merak ettiyseniz. ve Resident Evil 4 sistem gereksinimlerinin tam olarak ne olduğu konusunda, tam sürüm çıkmadan önce sizin için her iki yanıtı da bir araya getirdik.oyun-2