Google'ın Mart Piksel Özellik Sürümü: Hindistan'da 5G desteği, Pixel 6 serisi için Geliştirilmiş Gece Görüşü ve daha fazla özellik Pixels'e geliyor

Uzun zamandır beklenen Mart Google Pixel Özellik Düşüşü sağlayan yeni özellikler sunuyor. piksel 7, 7 Pro kullanıcıları, eski Pixel cihazlarına kadar uzanan bazı özelliklerle kullanmaya başlayabilir. Piksel 4a. Pixel telefonlar için en yeni Özellik Bırakma ve Piksel İzle çok sayıda hata düzeltmesi ve geliştirmesiyle birlikte kamera iyileştirmeleri ve yeni güvenlik ve sağlıklı yaşam özellikleri getiriyor.

Hindistan’da Pixel 7, 7 Pro ve 6a için 5G desteği
Mart Özellik İndirimi ile Hindistan’da Pixel 7, 7 Pro ve Pixel 6a’da uzun süredir beklenen 5G bağlantısı desteği geliyor. Artık Hindistan’daki Pixel kullanıcıları, 5G ağını hem Jio hem de Airtel ağlarında deneyimleyebilir.

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’da Geliştirilmiş Gece Görüşü
En son özellik düşüşünde, Google daha önce Pixel 7 serisinde görülen bir kamera özelliğini Pixel 6 ikilisine tanıttı — daha hızlı ‘Gece Görüşü’. Pixel 6 ve 6 Pro’daki Night Sight, düşük ışıkta daha hızlı fotoğraflar çekmesi gereken “Google Tensor tarafından desteklenen yeni algoritmalardan” yararlanır.

Sihirli Silgi artık tüm Pixel akıllı telefonlarda mevcut

Bu yeni bir şey değil, ancak Google, Mart Özelliği Düşüşünün bir parçası olarak bunu vurguluyor. Sihirli Silgi artık tüm Pixel kullanıcılarının yanı sıra diğer Android akıllı telefonlar ve iPhone’larda kullanılabilen Google One aboneliğinin avantajlarından biri olarak geliyor.

Direct My Call eski Pixel akıllı telefonlara geliyor
Daha eski Piksellere gelen bir diğer Pixel 7 serisi özelliği, Doğrudan Aramam. Özellik, Pixel 4a ve daha yeni telefonlarda kullanılabilecek. En sık kullanılan ücretsiz numaraları çevirirken, doğru uzantıya hızlı bir şekilde gitmenizi sağlayan menü seçenekleri size önceden sunulur. Ancak, özellik ABD ile sınırlıdır.

Sağlık Bağlantısı artık Pixel’de yerleşiktir
Pixel artık, kullanıcılara uyumlu sağlık ve fitness uygulamalarından veri depolamak, bağlamak ve paylaşmak için güçlü bir araç sağlayan Health Connect’i yerleşik bir özellik olarak içeriyor. Health Connect, kullanıcıların sağlık ve zindelik verilerini merkezi bir kontrol grubundan yönetmelerini sağlar ve bilgileri cihazda depolar.

Şimdi ayarlanan zamanlayıcıları görün Yuva Pixel’inizdeki hoparlörler

Bir Nest hoparlörde veya ekranda bir zamanlayıcı ayarladığınızda, Pixel telefonunuzdaki Bir Bakışta widget’ı geri sayımı görüntüler ve zamanlayıcı bittiğinde sizi bilgilendirir.

Pixel Watch nihayet Düşme Tespitini alıyor
En son düşüşle birlikte, Pixel Watch artık sizi hızlı bir şekilde acil servislere bağlayabilen ve sert bir düşüş durumunda yardım istemek için otomatik bir mesaj çalabilen Düşme Tespiti özelliğine sahip.

Mart başka ne yapar Piksel Özelliği Bırakma Pixel’inize getirin
Pixel akıllı telefonlar, 70 hata düzeltmesinin yanı sıra, belirli 2022+ BMW modelleri için Ultra Geniş Bant Dijital Araba Anahtarı, Pixel Buds’ın otomatik olarak algılanması ve eşleştirilmesi için Fast Pair veya Fast Pair özellikli Bluetooth 4 kulaklık gibi bazı şık yeni özelliklere sahip. Chromebook’a, Gboard aracılığıyla yeni emoji kombinasyonları oluşturmak ve paylaşmak için Emoji Kitchen’a, Pixel 7 ve 7 Pro ile iki eSIM kullanmak için Çift SIM Çift Bekleme (belirli operatörlerde/ağlarda) ve Hold for Me’ye artık ABD ve Avustralya’da sunuluyor, Kanada ve Japonya.

GN Ödülleri

FacebooktwitterLinkedin
genel-9