2017 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, Süper Mario Odyssey için satışa çıkmıyor büyük sık sık indirimler. Ancak şu anda harika 3D platform oyununu Walmart’ta yalnızca 36,45$’a alabilirsiniz. Amazon bu fırsatı karşılıyordu ama çok çabuk tükendi, bu yüzden Walmart da satarsa ​​şaşırmayız.

Bu fırsat sadece aşağıdakiler için geçerlidir: fiziksel versiyon oyunun, ancak bir Amazon’dan 40 $ karşılığında dijital kopya şu anda da – Mario Day’den kalan bir anlaşma. Walmart’tan fiziksel bir kopya satın alırsanız, onu bugün yerel mağazanızdan teslim alabilirsiniz. Alternatif olarak, evinize ücretsiz kargo alabilirsiniz.

Super Mario Odyssey, bugün satışta olan tek harika Mario oyunu değil. Ayrıca Mario’nun diğer platform oluşturma maceralarından bazılarında büyük tasarruf edebilirsiniz. Yeni Süper Mario Bros U Deluxe Ve Süper Mario 3D Dünyası + Bowser’ın Öfkesi. Her iki oyun da her biri sadece 40 ABD dolarına indirimli.

Bu Super Mario maceralarının üçü de işbirlikçi modlar içeriyor olsa da, tüm aile için rekabetçi bir oyun arıyorsanız, göz atın Mario Partisi Süper Yıldızları. Uzun süredir devam eden parti oyunu serisindeki en son giriş de 40 $ karşılığında satışta.

Super Mario Nintendo Switch oyun fırsatları

Nintendo Switch almayı düşünen birini tanıyorsanız, Mario Day paketi hala mevcut. 300 $’lık paket, konsol, kırmızı Joy-Con denetleyicileri ve üç Mario oyunundan birini seçmenizle gelir: Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe veya New Super Mario Bros. U Deluxe.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1