Asus ROG Phone 7 serisinin daha önce bu yıl piyasaya sürüleceği söylendi. Serinin Asus ROG Phone 7, ROG Phone 7D ve birinci sınıf bir ROG Phone 7 Ultimate modelini içermesi bekleniyor. Geçen yıl piyasaya çıkan Asus ROG Phone 6’nın halefi olarak gelmesi beklenen Asus ROG Phone 7, popüler bir kıyaslama sitesi de dahil olmak üzere birçok web sitesinde görüldü. Listeler, sözde oyun akıllı telefonunun bazı temel özelliklerine işaret ediyor.

91Mobiles’a göre raporAsus ROG Phone 7’nin ASUS_AI2205_C model numaralı Hindistan versiyonu Geekbench’te görüldü. Asus’un yaklaşmakta olan oyun akıllı telefonu, Geekbench listesine göre maksimum 3.19 GHz saat hızı sunan en son Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacak. Yonga seti ayrıca dört adet 2,8 GHz performans çekirdeği ve üç adet 2,02 GHz verimlilik çekirdeği içerir.

Geekbench listesi, ROG Phone 7’nin Hindistan varyantının 16 GB RAM’e sahip olacağını gösteriyor. Telefonun 256 GB depolama alanına sahip olması bekleniyor. Telefon ayrıca, şirketin ROG UI özel dış görünümü ile Android 13’te çalışacak şekilde listelenmiştir.

Kıyaslama sitesinde, ASUS_AI2205_B model numaralı ve aynı yonga setine sahip telefonun başka bir versiyonunun Geekbench’in single’ında 2.022 ve 5.719 puan aldığı rapora göre, ROG Phone 7’nin Hint versiyonu 1.958 ve 5.238 puan aldı. -sırasıyla çekirdekli ve çok çekirdekli testler.

cihaz aynı zamanda benekli 3C sertifikası web sitesinde AI2205_A model numarasıyla My Smart Price tarafından. Telefonun 65W hızlı şarj desteği ile geleceği öne sürüldü. Son nesil ROG Telefonlarda 6.000 mAh pil bulunduğu göz önüne alındığında, ROG Phone 7 serisinin aynı pil kapasitesine sahip olması beklenebilir.

Telefonun full-HD+ çözünürlüğe ve en az 165Hz yenileme hızına sahip 6.8 inç AMOLED ekrana sahip olacağı bildiriliyor. ASUS tarafından 2023’ün üçüncü çeyreğinde yayınlanacak daha önceki bir rapora göre, ancak şirket sözde telefonların piyasaya sürülmesiyle ilgili henüz bir açıklama yapmadı.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8