Bunu yarı uykulu mu okuyorsun? Seni hissediyoruz. Saatin ileri akmasından sonraki ilk hafta cehennem gibi gelebilir, ancak bugünün kurşun anlaşması biraz daha kolay uyum sağlamanıza yardımcı olabilir. Çünkü şu anda satın alabilirsiniz Amazon’un en yeni Echo Dot’u 44,99 $ (15 $ indirim) için bir LED ekran ile Amazon, En iyi satın alımVe Hedef. LED ekransız model ise şu an satışta. Amazon, En iyi satın alımVe Hedef sadece 34,99 $ (15 $ indirim) için.

Alexa özellikli bir akıllı hoparlör olan beşinci nesil Echo Dot, çok yönlü bir cihazdır. Uyanmanıza yardımcı olacak alarmları ayarlamak için kullanabilirsiniz ve ortalama çalar saatin sahip olmadığı bir avuç avantajla birlikte gelir. Bu, akıllı hoparlörü çok soğuk olduğunda ısıtıcınızı açacak veya diğer çeşitli otomatik görevleri gerçekleştirecek şekilde programlamanıza izin veren Alexa Rutinlerini tetikleyebilen bir sıcaklık sensörünü içerir. Ayrıca, diğer akıllı ev cihazlarını kontrol etmek ve bir Eero ağındaysanız internet kapsama alanınızı artırmak için de kullanabilir, mevcut Wi-Fi kurulumunuza 1.000 fit kareye kadar kapsama alanı eklemenize yardımcı olabilir. İncelememizi okuyun.

$45

Beşinci nesil Echo Dot, önceki modele göre bir sıcaklık sensörü, daha iyi ses ve daha hızlı tepki süresi sunuyor. Eero Wi-Fi sisteminiz için bir genişletici görevi de görebilir.

Eero cihazlarından bahsetmişken, Wellbots yüzde 20 indirim alıyor Eero’nun en yenisi Eero 6 Plus yönlendiriciler şimdi ve 20 Mart arasında promosyon kodunu kullandığınızda EEROVERGE Kasada. Amazon da aynı indirimi sunuyor. Prime üyelerine, böylece bu yıl örgü Wi-Fi yönlendiricilerinde gördüğümüz en iyi fiyatlardan bazılarını eşleştiriyor.

Eero’nun çift bant sistemini daha önce hiç kullanmadıysanız, kurulumu kolaydır ve ağında aynı anda bağlı 75’in üzerinde cihazın yanı sıra yüksek gigabit hızlarını destekler. Eero 6 Plus ayrıca yerleşik bir akıllı ana merkeze sahiptir, böylece hem Zigbee hem de Thread uyumlu cihazları kontrol etmek için Amazon Alexa’yı kullanabilirsiniz. (Madde desteği de yolda.) Bununla birlikte, alacağınız Wi-Fi kapsamının kapsamı, kaç tane yönlendirici satın aldığınıza bağlı olacaktır.

Daha büyük bir apartman dairesinde veya evde yaşıyorsanız ve daha fazla kapsama alanına ihtiyacınız varsa, şu adresten 191,99 ABD Doları (48 ABD Doları indirimli) karşılığında bir çift Eero 6 Plus yönlendirici satın alabilirsiniz: Amazon veya Wellbot’lar3.000 fit kareye kadar alan barındırmalıdır. Ayrıca şu adresten 239,99 ABD Doları (60 ABD Doları indirim) karşılığında üçlü bir paket alabilirsiniz: Amazon Ve Wellbot’lar4.500 fit kareye kadar kapsama alanına veya tek bir yönlendiriciye izin verir. Amazon Ve Wellbot’lar 1.500 fit kareye kadar yeterli olması gereken 111.99 $ (28 $ indirim) için.

$192

Eero 6 Plus, aynı anda bağlı 75’ten fazla cihazı destekleyen çift bantlı, gigabit bir sistemdir. Şu anda, teklif kodunu kullandığınızda Amazon’da (Prime üyeler için) ve Wellbots’ta indirimde EEROVERGE Kasada.

Almayı başaramadıysanız ikinci nesil AirPod’lar birkaç hafta önce indirime girdiklerinde, görünüşe göre bir şans daha alıyorsun. Amazon, En iyi satın alım, HedefVe Walmart bir kez daha Apple’ın en yeni AirPods Pro’sunu sunuyor tüm zamanların en düşük seviyesi olan 199,99 $ (50 $ indirim).

Apple’ın daha yeni gürültü önleyici kulaklıkları, diğer Apple cihazlarıyla ne kadar iyi entegre oldukları göz önüne alındığında, iPhone sahipleri için en iyi seçimimiz olmaya devam ediyor. Ayrıca önceki modele göre daha iyi gürültü önleme ve ses kalitesi, kaydırma tabanlı kontroller ve ek bir çift ekstra küçük değiştirilebilir kulak ucu sunarlar. Dahası, MagSafe’e hazır şarj kutusu artık yerleşik bir hoparlöre ve Apple’ın kapsamlı Find My ağına sahip. İncelememizi okuyun.

Açık bir şarj kutusunda bir çift AirPods

$200

Apple’ın en yeni AirPods Pro’su, son nesil modelin özelliklerini taşır ancak kaydırma denetimleri ve gelişmiş gürültü önleme sağlayan yeni bir H2 çip içerir. Ayrıca, Apple’ın güçlü Find My ağını destekleyen, suya dayanıklı bir şarj kutusuyla birlikte gelirler.

İkinci nesil AirPods Pro’nun şarj kutusunda bir hoparlör ve yerleşik bir kordon halkası bulunur.
Fotoğraf: Chris Welch / The Verge

Kulak içi kulaklıkların verdiği histen hoşlanmayanlar için Shokz’dan OpenRunşu anda satışta olan Amazon, En iyi satın alımVe doğrudan Shokz’dan 109,95 $ (20 $ indirim), bugüne kadarki en iyi fiyatlarından biri.

OpenRun, iyi ses kalitesi ve benzersiz bir tasarım sunduğuna inandığımız Aftershokz Aeropex’in halefidir. Çoğu kulaklığın aksine, OpenRun kulaklarınızı kapatmaz ve hatta kulaklarınızın içine oturmaz; bunun yerine sesi kulaklarınızın yakınında bulunan kemikler aracılığıyla iletirler. Açıkçası, açık kulak tasarımları, gürültü engellemenin veya bir çift özel kulaklıkla elde edebileceğiniz aynı ses kalitesinin keyfini çıkaramayacağınız anlamına gelir, ancak trafiği ve diğer ortam gürültülerini duyabileceksiniz. yoğun bir alanda koşarken veya bisiklet sürerken. Ayrıca, IP67 su geçirmezlik ile birlikte gelirler, bu nedenle eve giderken kaçınılmaz olarak sağanak yağışa yakalandığınızda endişelenmenize gerek kalmaz.

$110

Shokz OpenRun, kulaklarınızı kapatmak veya kulaklarınızın içinde durmak yerine, sesi kemik iletimi yoluyla ileterek iç ve dış mekan etkinlikleri sırasında mevcut kalmanıza yardımcı olur.

Sadece birkaç anlaşma daha…

  • bu Blink Görüntülü Kapı ZiliEn sevdiğimiz bütçe dostu seçeneğimiz olan , bu yıl ilk kez bugüne kadarki en düşük fiyatına geri döndü. Şu anda, harekete duyarlı kayıt, iki yönlü ses ve gece görüşü sunan 1080p kapı zilini şu adresten 34,99 ABD Doları (15 ABD Doları indirimli) karşılığında satın alabilirsiniz: Amazon Ve En iyi satın alım.
  • Amazon şu anda satıyor Philips Hue A19 akıllı ampul 38,97 $ için (16 $ indirim). Renkli 1.100 lümen Bluetooth ampuller, rahatlamanıza veya odaklanmanıza ve hem Amazon Alexa hem de Google Asistan ile eşleştirmenize yardımcı olmak için birden fazla ışık ön ayarını destekler.
  • satın alabilirsin Mavi Yeti Nano şu anda Amazon Ve En iyi satın alım 69,99 $ (30 $ indirim), bugüne kadarki en düşük fiyatıyla neredeyse eşleşiyor. Küçük USB mikrofon, 24-bit / 48kHz’e kadar örnekleme hızlarını destekler ve kullanımdayken çevrenizdeki ortam seslerini kısmasına olanak tanıyan ayarlanabilir alma modellerine sahiptir.genel-2