Artık onları Prey gibi yapmıyorlar. Doom 3, Half-Life 2 ve FEAR gibi klasik PC FPS oyunlarının aynı döneminden, Prey 2’nin iptal edilmesine uzun süredir üzüldük ve Tommy Tawodi ile hain Keepers’ın geri dönmesini umuyorduk. Bethesda ve Arkane’nin 2017’deki manevi halefi, acıyı yatıştırmaya yardımcı oldu, ancak Wolfenstein, Doom ve Quake, devam filmleri ve yeniden sürümler sayesinde hala güçleniyorken, Prey, nişancı tarihinin bir köşesine bırakılmış gibi geliyor. Bu nedenle, Human Head atıcıya tam HD revizyonu sağlayan ve şu anda indirilebilen yeni güncellenmiş bir mod projesi olan Prey Hi-Def için minnettar olun.

Yüksek poli karakter modellerinden 4K dokulara ve daha fazla gölge ve aydınlatma detayına kadar Prey Hi-Def, 2006 kült klasiğinin neredeyse bugün piyasaya çıkmış gibi görünmesini sağlar. Bu tıknaz, plastik görünümlü id Tech 4 burada sınırlarını zorluyor – 2000’lerin başındaki PC görselleri için nostaljik bir zayıf noktanız varsa, Prey Hi-Def genel estetiği koruma konusunda harika bir iş çıkarıyor, ancak çok – gerekli yüksek çözünürlüklü yumruk. Aşağıda çalışırken görebilirsiniz:

Başka bir Prey oyunu olacak mı? Arkane, Redfall’u bitirirken ve Bethesda artık onaylanan Starfield çıkış tarihine doğru ilerlerken, yakın zamanda 2017’deki adaşı Tommy veya Morgan Wu’nun dönüşünü hayal etmek zor. Ama her zaman umabiliriz ve bu arada Prey Hi-Def’i doğru şekilde alabilirsiniz. Burada.

PC geçmişinde bir tur atmak istiyorsanız, diğer bazı harika eski oyunlara göz atın. Gardiyanları paramparça etmek sana göreyse, en iyi uzay oyunlarından bazılarını da oynamak isteyebilirsin. Alternatif olarak, 2023’te yolda pek çok güzel şey var, bu yüzden teçhizatınıza giden en iyi oyunlara göz atın.oyun-2