Shazam: Fury of the Gods'ın ana afişi.

resim: Warner Bros./DC Çizgi Romanları

Tam olarak öyle görünmeyebilir ama Shazam: Tanrıların Öfkesi önümüzdeki cuma çıkıyor. Başlangıçta 2023’e kadar bahis yapılmadan önce 2022’nin sonlarına doğru çıkması planlanıyordu, Tanrıların Öfkesi daha yeni DC film ücretine ve hatta kendi 2019 selefine kıyasla biraz sessiz bir pazarlama döngüsüne sahipti. Ancak WB’nin belirli bir noktada karar verdiği şekilde oyunu bırak Henry Cavill hakkında Süpermen kamera hücresi siyah adam, stüdyo şimdi Shazam Ailesi’nin ikinci gezisi ile bunu tekrar yapıyor.

Açıkçası bu noktadan spoiler.

WB, Shazam 2'nin Büyük Cameo'sunu Paylaştı, Çünkü Elbette Öyle Oldu başlıklı makale için resim

Kablo TV’niz varsa, bir son promosyon için Öfke Bu, Gal Gadot’un Wonder Woman’ının reklamı kapatmak için ortaya çıktığı sosyal medya vızıltılarıyla dolu. Filmin sonlarına doğru bir noktada, kendi işini yapmaya gitmeden önce Billy Batson’ın numarasını alma girişimlerini nazikçe reddedecek…her neyse şey olmakla sonuçlanabilir. Filme dahil edilmesi, ne kadar önemli olursa olsun, kesinlikle bir sürpriz olacaktı: Cuma günü, yönetmen David F.Sandberg İnsanlara önümüzdeki hafta sonu kör olmak istiyorlarsa spoiler için dikkat etmelerini tavsiye etti.

Wonder Woman’ın dahil edilmesi Tanrıların Öfkesi eğlenceli bir şaka, çünkü ilk filmde başsız bir Süpermen kamera hücresi vardı ve bu, serinin geleceğindeki diğer kahramanlarda da böyle olmaya devam ederse eğlenceli olurdu. Ancak şu anda, Gadot’nun karakterle geçirdiği sürenin ne kadar kısa kesildiğini size hatırlatmaya gerçekten hizmet ediyor, çünkü o da bağlantısı kesildi. Flaş Cavill ile birlikte (en azından, bu filmleri yazarken artık kim bilir?) Daha da önemlisi, bir stüdyo bir filmi satmak için bir veya iki dakikalık kamera hücresine güvenmek zorundaysa, o zaman bu muhtemelen onların nasıl olacağına olan inançları hakkında bir şeyler söylüyor. kendi yararına yapacaktır.

Shazam: Tanrıların Öfkesi 17 Mart Cuma günü sinemalarda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7