Naughty Dog’un yaklaşan The Last of us Multiplayer oyunu, hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için nesiller arası bir oyun olabilir.

En azından, bu bir yeni iş listesi geliştirme stüdyosundan önerebilir. Listeye göre ana sorumluluklardan biri, stüdyonun çok oyunculu oyunlarına odaklanarak kalite güvencesi ve geliştirme desteğidir. Burada özel bir şey yok, ancak Naughty Dog’un “PS4 ve PS5 sistemlerinin çalışma bilgisi”nden bahsettiği gibi, gerekli beceri setinde gizlenmiş ilginç bir bilgi olabilir. Elbette bu, yakında çıkacak olan The Last of Us bağımsız çok oyunculu oyununun gerçekten de nesiller arası bir oyun olacağı anlamına gelmiyor, ancak yine de ilginç bir bilgi.

Naughty Dog, bağımsız çok oyunculu projesi hakkında pek açıklama yapmamış olsa da, bunun ekibin bugüne kadarki en iddialı projesi olduğunu biliyoruz. “The Last of Us Part II çıkmadan önce bile uzun süredir üzerinde çalıştığımız The Last of Us çok oyunculu projesi var”, Naughty Dog’dan Druckmann geçenlerde söyledi. “Bu, şimdiye kadar yaptığımız en iddialı proje, dünyayı daha da genişletmek, çok oyunculu bir alanda bir hikaye anlatmaya devam etmek, ancak bu konuda fazla bir şey söylemeyeceğim.

Druckmann ayrıca yakın zamanda oyuncuların oyun dünyasına “bir arkadaşla” girebileceklerini söyleyerek çok oyunculu oyunun kooperatife odaklanma olasılığını ima etti.

“Bir sonraki Last of Us oyununun, arkadaşınızla The Last of Us dünyasına girebileceğiniz ve oyunun gerilimini ve acımasızlığını deneyimleyebileceğiniz bu çok oyunculu deneyim olacağı konusunda oldukça açıktık. Druckmann, BuzzFeed ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, “o dünya – ve The Last of Us dünyasında henüz görmediğimiz başka bir şehirde yaşayan yepyeni bir hikaye ve karakter kadrosu” dedi. “Bu, The Last of Us evreninde başka bir bölüm olacak.”

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17