MacRumors’un aktardığı Financial Times’a göre Apple, artırılmış gerçeklik başlığını, cihaz henüz hazır olmasa da bu yıl piyasaya sürebilir.Apple CEO’su Tim Cook’un, cihazı bu yıl piyasaya sürme arayışında COO Jeff Williams’ı desteklediği iddia ediliyor. Aynı zamanda, kulaklık geliştirme ekibi, ürün henüz hazır olmadığı için erken bir lansmana karşı çıkıyor. Tam olarak ne ölçüde hazır olmadığı belirtilmedi, ancak ekip, hafif artırılmış gerçeklik gözlüğü teknolojisi hazır olana kadar piyasaya sürülmesini “birkaç yıl sonraya” ertelemek istediklerini söylüyor.

Yani, görünüşe göre, oldukça önemli bir yokluktan bahsediyoruz, ancak ürünün kendisi değil, bir bütün olarak yaratılmasına yönelik teknolojiler. Aynı zamanda, Apple’ın bağırsaklarındaki ekibin rakipleri, kullanıcıların 3D video izlemesine olanak tanıyan şekil ve boyut olarak kayak gözlüklerine benzer, sanal gerçeklik odaklı bir kulaklık şeklinde ürünün erken bir sürümünü piyasaya sürmek istiyor. , etkileşimli egzersizler yapın veya sanal avatarlarla FaceTime aramaları yapın.

Böylece, şirket içindeki anlaşmazlıkların yalnızca ürün ve teknolojilerin hazır olup olmadığı değil, aynı zamanda bir bütün olarak konsept ile ilgili olduğu ortaya çıktı: bir ekip hafif ve kompakt camların piyasaya sürülmesini beklerken, diğeri cihazın olması gerektiğine inanıyor. şimdi büyük ve net bir ev kulaklığı şeklinde de olsa piyasaya çıktı.genel-22