Star Trek: Picard Neredeyse Farklı Bir Klasik Kötü Adamı Geri Getiriyordu başlıklı makale için resim başlıklı makale için resim

resim: en önemli

Uzay Yolu: Picard‘in son sezonu nostaljiyle dolup taşıyor, Gelecek nesil için döküm son bir büyük macera. Ancak, sadece nostaljiden daha fazlası için nostaljik olduğu kısa sürede kanıtlandı. TNG söz konusu olduğunda Yıldız Savaşlarıgeçmiş… ana kötü adamı dahilneredeyse yerini başka bir tanıdık düşman aldı.

Star Trek: Picard Neredeyse Farklı Bir Klasik Kötü Adamı Geri Getiriyordu başlıklı makale için resim başlıklı makale için resim

Ile konuşmak çarpıştırıcı bugün hakkında bu haftaki bölüm Picardshowrunner Terry Matalas, 3. sezonun en büyük tehdidini, serinin geçmişinden oldukça tanıdık bir yüz haline getirme kararını tartıştı: Yıldız Filosu’nu ve Alfa Çeyreği’nin geri kalanını tehdit eden Dominion’un liderleri olan Kurucuların şekil değiştiren Şekil Değiştirenlerinden oluşan haydut bir grup. ikinci yarısında Derin Uzay Dokuz.

Mükemmel kötü adamlardı çünkü herhangi biri gibi görünebilirler ve orta noktada bir bölüm var. [of Season 3] Matalas, kesinlikle kritik bir yerde, karşınızda oturan kişinin bir şekil değiştirip değiştirmediğinden emin olmadığınız bir yerde,” dedi.ABunu bilmenin tek yolu, o kişiyle duygusal bir arınma yaşamaktır. Size inanılmaz bir dram yaşatıyor.”

Ancak Şekil Değiştirenler, Matalas’ın 3. sezon planlarının erken bir parçasıyken, kısa bir an için onların yerini neredeyse başka bir gizli kişi aldı. Yıldız Savaşları kötü adam, bu sefer doğrudan Picardkökleri TNG— parazitik böcekler rezil Sezon 1 bölüm “Komplo. Bu bölümde Picard ve Riker, bir uzaylı böcek ırkının sızmak için yaptığı bir komployu ortaya çıkarır. Yıldız Filosu Komutanlığı, talihsiz konakçılarının içine girip onları öldürüyor, onları gizlice kukla yapıyor. Matalas için onları geri getirme sorunu buydu.

Komplo böceklerini seviyorum, bir an için komplo böceklerini düşündüm, ”diye devam etti Matalas.Komplo böcekleriyle ilgili sorun, sunucularını öldürmeleridir. Yani bu, içinde böcek olan herhangi birinin öldüğü anlamına gelir ve sevdiğiniz biriyse yapmak istediğiniz paranoya gerilimini yapamazsınız, bu da onların öldüğü anlamına gelir. Bu yüzden orada [were] eski karakterleri öldürmeden yapamayacağım yaklaşık üç hikâye.”

Ve bu yüzden, Picard bir gizli düşmanı diğeriyle takas etti – ve neyse ki görünüşe göre favorilerimizden hiçbiri göğüslerinin açılmasına ihtiyaç duymayacak fazer ateşiyle patlayarak açıldı bundan dolayı.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7