Bu gerçekten vahşi. BENn bizim yılımız 2023, Sonunda yere düştüğümüzde nasıl ayağa kalkacağımız bilgisiyle tema parklarında robotlarla buluşuyoruz ki bu kesinlikle iyi bir fikir. tamamen.

Sanat ve Bilim Sırasında Disney Parkları hikaye anlatımı SXSW Bugün, parklar başkanı Josh D’Amaro, Disney Imagineers ile birlikte şirket tarafından geliştirilen bir prototip robot olan patenli küçük bir tavşanı tanıttı. Judy Hopps’a benziyor Zootopi o gerçek ve aynı zamanda bir Terminatör olsaydı. izler, arkasındaki zihinler tarafından yaratılan karakterlerin bir sonraki evrimi olarak Spider-Man uçan animatronik Avengers Kampüsü’nden Tony Dohi ve Morgan Papa. Bu muhtemelen Şangay için geliştiriliyor Zootopi arazi bu yıl içinde açılıyor açık bir şekilde tavşan kulaklı bir yaratık olduğu için, eğer Yıldız Savaşları: Galaksinin Kenarı bir şeyin eşiğinde Jaxxon tarafından işgal.

Şuradan videoya göz atın: Disney Yemek Blogu:

“Robotik, tamamen hassasiyet, tekrarlanabilirlik ve insanlık dışı mükemmellik ile ilgilidir.” Morgan Pope robot olarak açıkladı sahneden sürünerek çıktı bir kutunun arkasında, gelen sadako Yüzük stil. Dohi eklerken, “Karakterlerimiz tamamen kişilikle ilgili, değil mi?” Evet, tabii, eğer kişilik kabus korku.

Sunum, robotun “düşme ve ayağa kalkmanın yanı sıra takla atma da dahil olmak üzere dinamik manevralar yapabilen” son teknoloji mobilitesini göstermekle devam etti. Dinamik robot, duygu uyandıran performanslar oluşturmak için hareket yakalama verilerini birleştirir ve Disney Imagineers’a karakterlerin kişiliğini ortaya çıkarmanın yeni bir yolunu sunar.” Disney Parks bir yayında paylaştı.

Bu teknik harika, bu konuda hemfikir olabileceğimiz kadarıyla, robot biliminde bir başarıdır. Ancak korku/bilimkurgu hayranları olarak biz de bunun bir olduğunu kabul et bir tür kabus M3GANstil olmasını bekleyen yaratık. Ama sorun değil çünkü küçük, sevimli ve paten kayabiliyor, değil mi? İşte NBC News teknoloji muhabirinden başka bir bakış açısı Ben Goggin:

Şangay Disneyland’ın Zootopi temalı arazi bu yıl içinde açılacak. Hepimizi yok edecek kaçınılmaz robot ayaklanması için henüz tahmini bir serbest bırakma penceresi verilmedi.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7